20. 4. 2013  

Petroniův pohár 2013

Srovnání týmů obou sérií!

  > > Dokončení

4. 3. 2013  

TV reportáž
NEL vs. MQ

Životní zápas Tomáše Tvrdíka v TV reportáže můžete shlédnout zde.

 

1. 11. 2011  

AKCE PRO ČLENY AHL

 


  Počítadlo:
.
14. 12. 2012   Kralupy-(I.AHL; Bary)

Holečkův pohár ve spárech Hromkoček
Juniorský vánoční turnaj předkrmem 18. ligové sezónyFoto - Hromkočky, vítěz 3. ročníku vánočního turnaje středních škol: Tomáš Roubal, David Kašpar, Jakub Mařík, Jakub Beswald, Jiří Minařík a Filip Štěrba (dole).

Třetí ročník hokejbalového vánočního turnaje středních škol pořádaného 8.12.2012 kralupským sdružením AHL je již minulostí a organizátorům i zúčastněným týmům opět zůstaly jen pozitivní vzpomínky. Pokaždé se jednalo o celodenní akci, neboť své síly změřilo celkem 8 přihlášených týmů a v nich přes padesát juniorů. Ani letošní ročník, který opět materiálně podpořil výrobce energetických nápojů a doplňků stravy BIG SHOCK!, nebyl výjimkou.

  > > Dokončení

1. 1. 2012   Kralupy-(MHL; Kohm)

Televizní reportáž z Vánočního turnaje
2. ročník Holečkova poháru středních škol

Prohlédněte si TV reportáž z 2. rončíku Vánočního turnaje, který se konal 17.12.2011. Video zde.

 

25. 12. 2011   I.MHL(AHL, Horee)

Holečkův pohár škol dobyl Černoch team!
Vrchota nejlepším v bodování s 18 body, nejlepším brankářem Černý!

V sobotu 17. prosince se utkaly ve 2. ročníku kluby ze středních škol, a to o pohár starosty města Kralup Petra Holečka! Znovu jsme byli svědky velmi zajímavých bojů 8 týmů, které nám nadělily opravdu velmi pěkné sportovní zážitky! Většina týmů již naskočila to tohoto klání loni, nyní však v obměněných sestavách! Kluby AHL tak znovu mohly netrpělivě vyhlížet velmi zajímavé talenty a lanařit je do svých řad!

  > > Dokončení

16. 12. 2011   Kralupy-(MHL, Horee)

2. ročník Poháru starosty Petra Holečka vypukne již zítra!

Zítra, v sobotu 17. prosince proběhne od 8:30 do 17 hodin na Kapitolu 2. ročník turnaje středních škol, a to o Pohár starosty města Petra Holečka! Hned 8 družin si to rozdá ve strhující hře, kde v každé vteřině utkání je možné spatřit zcela nenadálý výpad či protiútok na kteroukoli z branek a kde brankáři musí mít své lapačky a betony v neustálé permanenci a čekat úder odkudkoli! Těchto 8 odhodlaných protivníků bude zastupovat zejména střední školy z Kralup, Kladna a okolí! Je jasné, že turnaj znovu nabídne velké zážitky, mnoho krásný akcí a znovu se v něm ukážou nové talenty, které bychom brzy mohli vídat v II. či dokonce I. AHL! Vždyť v loňském ročníku řádili šikulové J. Kučera a Prášek a oba dnes patří mezi nejzářivější talenty I. AHL a dokonce jsou nyní oba mezi 5 nejlepšími I. AHL! Nechávají zak za sebou některé velké hvězdy historie AHL, jako mistra světa Střesku, či vicemistra světa Paliceho či mistra ČR Pavla Husáka!

  > > Dokončení

4. 1. 2011   Kralupy-(MHL; Horee)

TV reportáž z 1. ročníku Holečkova poháru středních škol!

Před vánoci proběhl 1. ročník turnaje středních škol, a to o pohár starosty města Kralup Petra Holečka! Byla zahájena nová epocha prestižních zápolení o krále středních škol, a to zejména Kralupska a Kladenska, ale též jiných škol. Nyní je pro Vás připraven televizní dokument, který mapuje příběhy, které se udály v tomto 1. ročníku! Uvidíte v něm hned několik krásných gólů, které bylo možné spatřit, a to přes to, že téměř všichni z hráčů 8 týmů nastoupili v této aréně poprvé v životě! Dokument nabídne hned několik rozhovorů s aktéry turnaje a též s prezidentem turnaje V. Kučerou či radním Špačkem.

  > > Dokončení

19. 12. 2010   Kralupy-(MHL; Topee, Horee)

Holečkův pohár škol drží Power Rangers!
Prášek vyhrál bodování, nejlepším brankářem byl Frolík!

V sobotu 18. prosince se uskutečnil 1. ročník turnaje středních škol, a to o pohár starosty města Kralup Petra Holečka! Mladé talenty z okolí Kralupska a Kladenska si vyzkoušely novou arénu nazvanou Kapitol, a to včetně časomíry. Mráz minus 10 stupňů odhodlané týmy vůbec nezastavil (v hale bylo kolem 0 stupňů, nicméně i přesto se připravuje vytápění Kapitolu, aby byl připraven i pro zhýčkané hráče). Po celou dobu turnaje se čekající týmy rozcvičovaly ve zbytku arény na dalších brankách a tak jsme si po většinu dne připadali jako ve vrcholovém středisku, kde se pod jednou střechou neustále a pečlivě trénuje, a to až na 6 brankách současně! Tedy současně hrálo hokejbal i 40 kluků! A pokud jste čekali rozpačitou úroveň způsobenou nezkušeností s touto arénou, pak jste byli pořádně na omylu.

  > > Dokončení

17. 12. 2010   Kralupy-(MHL; Topee, Horee)

Vánoční hokejbalový turnaj SŠ
Zítra svedou junioři z Kralup a Kladna boje
o pohár starosty Holečka!

V sobotu 18. prosince proběhne na Kapitolu (multifunkční hala na Zimním stadionu) 1. ročník Vánočního turnaje středních škol, a to o pohár starosty města Kralup Petra Holečka! Do turnaje se přihlásilo 6 týmů. Těchto 6 týmů bude zastupovat zejména tyto střední školy:

1. Střední odborné učiliště Kralupy;
2. Gymnázium v Kralupech;
3. Gymnázium v Kladně;
4. a další střední školy z okolí Kralupska a Kladenska.

  > > Dokončení

Partneři kralupského hokejbalu

  AHL blahopřeje
David Veselý 28 let

  I. MHL
Nejbližší zápasy
31.7. 0:00 PG - MQ

Aktuální výsledky

  Tabulka

  Kanadské bodování

20. 1. 2008