20. 4. 2013  

Petroniův pohár 2013

Srovnání týmů obou sérií!

  > > Dokončení

4. 3. 2013  

TV reportáž
NEL vs. MQ

Životní zápas Tomáše Tvrdíka v TV reportáže můžete shlédnout zde.

 

1. 11. 2011  

AKCE PRO ČLENY AHL

 


  Počítadlo:
.
18. 10. 2011   Kralupy-(II.AHL, Bary)

II.AHL odstartovala kompletním 1. kolem
K vidění bylo neuvěřitelných 52 gólů

Nový ročník byl zahájen a šest týmů druhé nejvyšší kralupské hokejbalovém soutěže hned v prvním týdnu zvládlo kompletní první soutěžní kolo. Letos se hraje novým systémem. Každé mužstvo změří síly s ostatními celkem čtyřikrát, postup do play-off a boje o titul získají čtyři nejlepší po základní části. Pro týmy na 5. a 6. místě sezóna skončí.

Úvodní duely nám mohly napovědět, jak to letos bude ve II.AHL vypadat. Ovšem soutěž je teprve na začátku a zdaleka není nic jasné. Ledacos se ještě s určitostí změní. Můžeme ale odhadovat, že týmy Necrocock a Hotofsson, které z poloviny obměnily hráčský kádr nováčky v AHL, budou muset ještě v dalších zápasech nasbírat zkušenosti.
Hned první zápas nabídl reprízu (chtělo se mi napsat loňského, ale když jsem si vzpomněl, že se hrálo teprve před měsícem…) finále 2011. Balwani měli Vošurkům co vracet a před zápasem vypadali odhodlaně. V jejich sestavě se objevily nové tváře, naopak E.C.I. hned v prvním duelu mohli přijít o body kontumačně. Nová pravidla jim ale nakonec vyšla vstříc. Tým nastoupil jen se 4mi hráči do pole a v poslední minutě pětiminutové čekací doby. Početní převaha sice hrála do karet hostům, kteří si vypracovali vedení 1:3, ale domácí nakonec svého soupeře udolali. Největší podíl na tom mělo bratrské duo Kučerů, které se podílelo na všech brankách domácího celku. Balwani pod taktovkou kapitána Topola, který sám přihrál na tři branky, tak znovu proti E.C.I. padli.
Ve druhém zápase se představili Red Army, jejichž řady posílil Radek Jelínek, v loňském roce oblékající dres Balwanů. A tak bude rudá armáda letos opět horkým favoritem na posty nejvyšší, v předchozím roce vystrčila růžky a po delší době se probila opět do semifinále, letos bude určitě chtít hrát o titul. Proti z poloviny novému kádru Necrococku ukázala svou sílu. Hosté se museli sklonit a jejich nový mladíček v brance Jan Frolík, který na poslední chvíli nahradil dlouhodobě zraněného Radka Slivka, prožil křest ohněm, když musel lovit míček ze své sítě celkem devatenáctkrát. No, pozitivem jistě je, že příště to může být určitě jen lepší.
V podobné roli se v prvním zápase sezóny ocitl ale i zkušený brankář Hotofssonů, Jan Šacl, který podobně jako Frolík, kryl záda z poloviny zcela nové sestavě svého týmu. Hotofsson narazil na odhodlané McShivany, kteří po dvou letech, kdy jejich cesta ztroskotala vždy v prvním kole play-off, budou jistě opět chtít hrát o titul. McShivan se v minulém roce potýkal se zraněními a konec sezóny dohrával na hraně existence. Letos proto posílil kádr a v prvním zápase dokonce představil tři kompletní útočné formace (přišli Fučík, Helebrant a Šín z bývalých Worms). Ačkoliv zápas neprobíhal v nějakém drtivém tlaku na polovině hostujícího týmu, brankáři žlutomodrých se příliš nevydařil. I pro něj však platí to, co již bylo psáno, že příště to může být jen lepší a věřme, že zkušený gólman, který chtěl v létě pověsit výstroj na hřebík, si své rozhodnutí nerozmyslí hned po prvním zápase a nenechá spoluhráče na holičkách.

  AHL blahopřeje
David Veselý 28 let

ZPĚV HAVRANŮ
hymna BLACK RAVENS
Přehrát

  I. AHL
Nejbližší zápasy

Aktuální výsledky
23.6. PG - MQ 5:2
18.6. MQ - PG 1:3
16.6. MQ - PG 4:10
9.6. NEL - MQ 3:6
2.6. CSKA - PG 4:6


20. 1. 2008