20. 4. 2013  

Petroniův pohár 2013

Srovnání týmů obou sérií!

  > > Dokončení

4. 3. 2013  

TV reportáž
NEL vs. MQ

Životní zápas Tomáše Tvrdíka v TV reportáže můžete shlédnout zde.

 

1. 11. 2011  

AKCE PRO ČLENY AHL

 


  Počítadlo:
.
26. 2. 2012   Kralupy (II. AHL; Bojinda)

Jaro v II. AHL (1/2)
Anketa mezi týmy

Před začátkem jarní části druhé AHL jsem položil několik otázek zástupcům všech týmů. Některé mířily do minulosti, další ale do budoucna a díky zpožděnému vydání už můžeme vidět, jak se přání a tipy hráčů (ne)vyplňují.

Zeptali jsme se hráčů včech klubů, v první části dostane přednost horní polovina tabulky.

1)Jak jste spokojeni s umístěním po podzimní části, odpovídá vašim předsezónním představám?
2) Jak se na hře a výsledcích vašeho týmu projevily hráčské změny v týmu po minulé sezoně? Chystáte nějaké přestupy na jaře?
3) Myslíte, že týmy Hotofssonu a Necra se ještě vzpamatují, nebo bude play off bez nich?
4) Koho zatím tipujete na finále?
5) Volná, tady můžete zamávat babičce nebo tak něco...

Martin Baráth, McShivan Team:
1) Umístění OK, lepší ani být nemůže. :-) Čili s průběhem zatím spokojenost.
2) Přestupy nechystáme, po doplnění triem z rozpadlých Worms máme (zaplať pánbůh) širší kádr než vloni a zatím to vypadá, že jejich účast na zápase působí jen pozitivně. Je to pro nás posílení.
3) Nesmí si nechat soupeře bodově víc odskočit, pak se taková ztráta dohání těžko. Jinak ale šanci jistě mají. Ještě není polovina soutěže a ztráta není taková. Bude to pro ně výzva, většinou hrají dobré zápasy...
4) Play-off vždy potvrdí, že tam se hraje jinak. I II.AHL se postupně zkvalitňuje, čili do finále může postoupit skoro kdokoliv. Myslím, že největší naději mají ale opět ECI, pokud se jim nerozpadne sestava, a BAL, mají doboru obranu....
5) McS sice nepředvádí optimální výkony, ale zatím se nám daří. Chtěli bychom po dvou letech konečně udělat vítězný krok v play-off a ne hned vypadnout. Budeme se snažit znovu podívat do finále, ale to znamená zlepšit hru v obraně.

Zdeněk Vazač, ECI Vošurk:
1) Pár bodů jsme sice ztratili, ale jinak jsme spokojeni.
2) Citelně nám chybí Láďa Bláha s Leošem Tomsem, ale nastoupil za nás Tomáš Roubal z PG a s jeho výkonem jsem celkem spokojen. Uvítal bych návrat stabilní gólmanské jedničky Milana Tlustého, ale Ondra Roubík ho zatím statečně zastupuje. Další změny nechystáme.
3) Týmy Hotofsson a Necrocock se už nevzpamatují. Do play off nepostoupí.
4) McShivan Team a samozřejmě ECI VOŠURK :-))
5) Díky Martinu Baráthovi za starost o II. AHL :-)

Robert Oppl, HBC Cukrovar Red Army
1. Spokojenost po podzimní části je částečná. Jsem rád, že se týmu vyhnuly větší personální změny, jaké postihly např. oba v ot. 3) jmenované týmy. Návázali jsme na loňskou, celkem úspěšnou sezónu, během které se Army po letech zase vyšvihly do vyšších pater, a hrají důstojnou roli ve II.AHL. Plníme vlastně roli takového černého koně za favorizovanými týmy Mc Shivan a hlavně ECI. Na druhou stranu mě, opět, trápí přístup některých hráčů, kteří nejsou schopni přijít na zápas, a kontumacemi pak kazí týmu jméno.
2. Jak jsem již v minulé odpovědi psal, žádné větší změny se v týmu neodehrály, kostra týmu zůstala pohromadě. Výtečně do týmu zapadl mladík David Kašpar, skvělé výkony předvádí navrátilec Jelínek, který je základním stavebním kamenem týmu. Co mě mrzí je ztráta důrazného střelce Vodičky, který letos laboruje se zraněním, a když už je zdravý, je vytížen studijními povinnostmi. Jeho návrat do sestavy bych určitě uvítal. Tým se určitě budeme snažit na jarní část doplnit, nejen kvůli špatnému zdravotnímu stavu kapitána Míly Pokorného. Již jistou posilou je návrat dalšího ztraceného syna, a to Romana Poláčka, který hlásí návrat po třech letech.
3. Nad žádným týmem nemůže být lámána hůl.. Sezóna je ještě dlouhá, a právě tým Necra byl v prvních ligových kolech štikou tabulky. Týmy doplácejí na problémy v brankovišti i značnou obměnu kádru. Nicméně dokáží podat velmi dobré výkony.
4. Finále zatím i podle tabulky a kvality výkonů vidím na Mc Shivan a Vošurky, nicméně doufám, že se nám podaří ještě trochu zamíchat pořadím. Zapomenout taky nesmíme na loňské finalisty Balwans.
5. Popřál bych všem hokejbalistům do jarní části hodně dobrých sportovních zážitků, skvělých zápasů, ať je na co koukat, a co prožívat. Ať vyhrají ti nejlepší.. ;)


  AHL blahopřeje
Lukáš Kapitán 35 let
David Janůrek 40 let
Michal Jenší 26 let
Michal Jenší 26 let

ZPĚV HAVRANŮ
hymna BLACK RAVENS
Přehrát

  I. AHL
Nejbližší zápasy

Aktuální výsledky
23.6. PG - MQ 5:2
18.6. MQ - PG 1:3
16.6. MQ - PG 4:10
9.6. NEL - MQ 3:6
2.6. CSKA - PG 4:6


20. 1. 2008