20. 4. 2013  

Petroniův pohár 2013

Srovnání týmů obou sérií!

  > > Dokončení

4. 3. 2013  

TV reportáž
NEL vs. MQ

Životní zápas Tomáše Tvrdíka v TV reportáže můžete shlédnout zde.

 

1. 11. 2011  

AKCE PRO ČLENY AHL

 


  Počítadlo:
.
28. 2. 2012   Kralupy (II. AHL; Bojinda)

Jaro v II. AHL (2/2)
Anketa mezi týmy - dokončení

Druhý díl hodnocení podzimu a výhledů do jarní sezóny v podání osobností klubů druhé AHL, tentokrát z poloviny tabulky, která usiluje o play off.

V druhé části ankety dostávají prostor Balwans a podzimní zoufalci Hotofsson a Necro.

1)Jak jste spokojeni s umístěním po podzimní části, odpovídá vašim předsezónním představám?
2) Jak se na hře a výsledcích vašeho týmu projevily hráčské změny v týmu po minulé sezoně? Chystáte nějaké přestupy na jaře?
3) Myslíte, že týmy Hotofssonu a Necra se ještě vzpamatují, nebo bude play off bez nich?
4) Koho zatím tipujete na finále?
5) Volná, tady můžete zamávat babičce nebo tak něco...

David Topol, HBC Balwans:
1) S naším postavením v tabulce nemůžeme být spokojeni. V minulých sezónách se nám dařilo více a pomalu jsme si zvykli pravidelně vyhrávat, což se nám letos nedaří. Nejsme spokojeni ani s hrou, kterou předvádíme, máme žalostnou koncovku. Určitě máme na víc. Dost jsme také změnili kádr a zapracováváme do něj juniory, procházíme takovou generační obměnou.
2) Tak museli jsme prodat zkušeného bijce Radka Jelínka zpět do jeho mateřského klubu na Sibiř, kterému měl pomoci navrátit se na špičku tabulky. Chce zde zřejmě zakončit svoji bohatou kariéru a splatit svůj hokejbalový dluh svému klubu, a tak jsme přestupu nikterak nebránili. Aktivní hokejbalovou kariéru zřejmě ukončil Vítek Pšánský, který se dal na dráhu cukráře. Po prohraném finále ukončil kariéru i Pavel Tóth. Toho se nám nyní podařilo přemluvit a do jarní části se opět zapojí i se svým, teprve čtrnáctiletým synem Pavlem Tóthem jr., do kterého vkládá náš klub v budoucnu velké naděje. Na začátku sezóny jsme angažovali elitního útočníka Josefa Bukače z týmu HBC Mělník, který je hlavním útočným esem našeho týmu. Další a poslední posilou je Tomáš Odstrčilík, který přišel z juniorů a postupně získává zkušenosti po boku matadorů Bukače, Tótha a snajpra Skřivana.
3) Necrocock nás teď v dohrávce z podzimu porazili, takže první krok k odlepení od dna již udělali. Mají velice zkušený tým a musí se s nimi ještě určitě počítat. V kuloárech se proslýchá, že Hotofsson sehnal nového brankáře a rozšířil kádr, takže možná zahájí stíhací jízdu za play off. Kdo ví, co se může čekat od nových utajovaných posil. Ještě před sebou máme dost zápasů, aby se pořadí v tabulce změnilo.
4) Finále tipuji McShivan a někoho z trojice Red Army - ECI Vošurk - Balwans. I když i Necrocock může klidně také překvapit. Vše je ještě otevřené...

Marek Švajda, Necrocock:
1) Až na 94 obdržených branek během 8 zápasů a pozici mimo postup do play off celkem představám odpovídá. Ale i tak jsem tušil, že nejsme dechovka, která asi jediná dokáže vyhrávat pořád a navíc zvesela. Vzhledem ke změnám v týmu se to pochopitelné.
2) Necro zasáhlo především nepříjemné zranění zkušené brankářské jedničky. Radek se nám sice v průběhu podzimu pokusil pomoci, ale bohužel to prostě nešlo a momentálně je jeho hokejbalová budoucnost ve hvězdách. Všichni mu přejeme hlavně zdraví! Do brány se tak po většinu podzimu nastěhoval nováček Honza Frolík. Ostatní změny byly nutné hlavně z hlediska dopnění kádru, protože v šesti lidech to prostě nemohlo fungovat. Pokračování změn záleží na adaptaci posil a jejich možnostech a chuti chodit hrát.
3) Není odehraná ani polovina základní části, takže se nedá vyloučit prakticky nic…
4) Doufám, že tam bude Kafemlejnek !
5) Vše potřebné najdete na stránkách Necroworldu: http://www.necrocockworld.com

Koloman Knopp, Hotofsson HK:
1) Naše 3 body ze 7 zápasů žádný další komentář nepotřebujou.
2) Chyběli nám Dan, Honza Tetiva, Drak a žolík do play-off Martin Šulc. Přivedli jsme do týmu nové hráče, rostou zápas od zapásu. Doufám, že jejich forma bude gradovat v play-off. (Teď už zbývá jenom se do něj probojovat).
3) Minimálně 1 z těchto týmů se do PO probojuje. Rád bych v něm viděl oba.
4, 5) Rád bych diváky pozval na strhující finále, ve kterém vyzve předloňský vítěz Hotofsson tým úřadujících mistrů ECI Vošurk :). Finále se bude hrát v červnu na Kapitolu.

Děkuji všem účastníkům za zodpovězení otázek a přeju všem hokejbalistům (nejen) v II. AHL pevné zdraví, nervy a přesnou mušku! A taky to finále nejpozději v červnu, ať už tam bude kdokoliv...

  AHL blahopřeje
David Veselý 28 let

ZPĚV HAVRANŮ
hymna BLACK RAVENS
Přehrát

  I. AHL
Nejbližší zápasy

Aktuální výsledky
23.6. PG - MQ 5:2
18.6. MQ - PG 1:3
16.6. MQ - PG 4:10
9.6. NEL - MQ 3:6
2.6. CSKA - PG 4:6


20. 1. 2008