20. 4. 2013  

Petroniův pohár 2013

Srovnání týmů obou sérií!

  > > Dokončení

4. 3. 2013  

TV reportáž
NEL vs. MQ

Životní zápas Tomáše Tvrdíka v TV reportáže můžete shlédnout zde.

 

1. 11. 2011  

AKCE PRO ČLENY AHL

 


  Počítadlo:
.
3. 4. 2012   Kralupy-(II.AHL; Bary)

II.AHL finišuje a týmy ladí formu na play-off
Promarnil Hotofsson šanci bojovat o postup?

Také druhá kralupská nejvyšší hokejbalová soutěž spěje pomalu ke konci základní části ročníku 2011/2012. Týmy během posledních tří týdnů dohrají přibližně poslední pětinu soutěže, přesto se již teď rýsuje, které z nich si zahrají o titul.

Ještě v polovině soutěže mohl kdokoliv poslední dva celky ligové tabulky odepisovat. Hotofssonům a Necrococku se skutečně nedařilo. Jenže nakonec mohlo být všechno jinak. Švédové zřejmě v uplynulém týdnu promarnili poslední velkou příležitost probojovat se mezi čtyři nejlepší celky. Sehráli totiž dva zápasy s průběžně čtvrtými Balwans a mohli tak smazat propastný bodový rozdíl. V prvním duelu ale neudrželi slibné vedení a nakonec prohráli 5:7, ve druhém sice již těsnou výhru vybojovali (6:7), ale to jim v konečném součtu asi zdaleka nebude stačit. Balwani sice prohráli o tomto víkendu souboj o třetí místo s Red Army, jenomže Hotofsson pak ve zcela oslabené sestavě podlehl poslednímu Necrococku a tak jeho manko na čtvrtou postupovou příčku zůstává sedmibodové. Balwans mají navíc zápas k dobru a protože Hotofssonu zbývá odehrát již jen trojice zápasů, Balwani si postup určitě nenechají uniknout.
Celky na chvostu tabulky tak mohou už v podstatě jen teoreticky kalkulovat. To platí i pro Necrocock, který si vítězstvím nad Hotofssony udržel teoretickou naději, jenže by musel všechny zápasy vyhrát a Balwani pak už nebodovat. (Necrocock mohl v sezóně myslet i na vyšší umístění. Vždyť jeho ofenzivní duo otce a syna Šmolíkových táhne tým a drží se v první desítce bodování a celý tým je v produktivitě dokonce zatím na třetí příčce.)
Tento vývoj se ale nedá předpokládat. V horní polovině tabulky je ještě stále o co hrát. Velmi dobrou výchozí pozici měli před víkendem Red Army, kterým zbývalo odehrát ještě sedm zápasů. Ti se jistě budou chtít podívat třeba i na druhou příčku, i když v sobotu nezvládli zápas s oslabenými ECI a prohráli v prodloužení. Vošurk tak stále drží naději na vítězství v základní části, přestože před víkendem nezvládl důležitý vzájemný duel s vedoucím McShivan Teamem. Tomu zbývá k jistotě první příčky uhrát v posledních čtyřech zápasech dva body.

  AHL blahopřeje
Lukáš Kapitán 35 let
David Janůrek 40 let
Michal Jenší 26 let
Michal Jenší 26 let

ZPĚV HAVRANŮ
hymna BLACK RAVENS
Přehrát

  I. AHL
Nejbližší zápasy

Aktuální výsledky
23.6. PG - MQ 5:2
18.6. MQ - PG 1:3
16.6. MQ - PG 4:10
9.6. NEL - MQ 3:6
2.6. CSKA - PG 4:6


20. 1. 2008