20. 4. 2013  

Petroniův pohár 2013

Srovnání týmů obou sérií!

  > > Dokončení

4. 3. 2013  

TV reportáž
NEL vs. MQ

Životní zápas Tomáše Tvrdíka v TV reportáže můžete shlédnout zde.

 

1. 11. 2011  

AKCE PRO ČLENY AHL

 


  Počítadlo:
.
14. 12. 2012   Kralupy-(I.AHL; Bary)

Holečkův pohár ve spárech Hromkoček
Juniorský vánoční turnaj předkrmem 18. ligové sezónyFoto - Hromkočky, vítěz 3. ročníku vánočního turnaje středních škol: Tomáš Roubal, David Kašpar, Jakub Mařík, Jakub Beswald, Jiří Minařík a Filip Štěrba (dole).

Třetí ročník hokejbalového vánočního turnaje středních škol pořádaného 8.12.2012 kralupským sdružením AHL je již minulostí a organizátorům i zúčastněným týmům opět zůstaly jen pozitivní vzpomínky. Pokaždé se jednalo o celodenní akci, neboť své síly změřilo celkem 8 přihlášených týmů a v nich přes padesát juniorů. Ani letošní ročník, který opět materiálně podpořil výrobce energetických nápojů a doplňků stravy BIG SHOCK!, nebyl výjimkou.Mladé hokejbalisty neodradily ani nepříznivé klimatické podmínky. I přes venkovní mrazy panovalo na zastřešeném a uzavřeném Kapitolu vcelku uspokojivé klima. Průběh turnaje tak nebyl ničím ohrožen a jeho účastníci mohli v rychlém sledu nastupovat do jednotlivých zápasů. Své síly změřili nejprve ve dvou čtyřčlenných skupinách, aby následovala na podobných akcích již všem dobře známá vyřazovací část play-off.
Od samého začátku se potvrdilo, že papíroví favorité budou i letos hrát o příčky nejvyšší. Oba finalisté loňského ročníku, celky Černoch Team a HBC Tak Pardon, vyhrály své skupiny a ani během čtvrtfinálových duelů se žádné překvapení nekonalo. Až po semifinále bylo jasné, že Černoch Team loňské prvenství neobhájí. Jeho přemožitelem se nejtěsnějším rozdílem (0:1) stal asi největší favorit turnaje, tým Hromkočky, složený výhradně z hráčů kralupské hokejové juniorky. Ten si ve finále poradil již poměrně jednoznačně (2:5) s borci celku HBC Tak Pardon, kteří po roce opět zůstali těsně pod vrcholem.


Při závěrečném slavnostním ceremoniálu neopomněli pořadatelé odměnit ani nejlepší individuality turnaje. Vítězem kanadského bodování se opět po roce stal Michal Vrchota (Černoch Team) s úctyhodnými 19 body. V pěti zápasech vstřelil 15 branek a připsal si čtyři asistence. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Filip Štěrba (Hromkočky) z vítězného celku. Během turnaje sice jeden zápas vynechal, ale ve všech svých pěti představeních odcházel z hrací plochy jako vítěz a zaznamenal vynikající průměr 0,6 obdržené branky na jedno utkání. Při vyhlašování nejužitečnějšího hráče turnaje neměli pořadatelé jednoduchou úlohu. Velmi vyrovnaný týmový výkon hráčů vítězného celku jim ale nakonec dopomohl k rozhodnutí, že stejně jako před rokem udělili toho ocenění Filipu Šmolíkovi (HBC Tak Pardon), celkově třetímu muži kanadského bodování turnaje. Ten coby vůdčí osobnost dirigoval svůj celek nejprve k prvnímu místu ve skupině a pak vítěznou trefou rozhodl dlouho vyrovnané čtvrtfinále a v semifinále, které jeho celek vyhrál 4:0, zaznamenal hattrick.
Vánoční hokejbalové dostaveníčko středoškoláků se opět vydařilo a setkalo se i s ohlasem jednotlivých aktérů. Jeho organizátoři vzkazují: „Tak za rok opět nashledanou!“ To však neplatí pro všechny členy a příznivce kralupské AHL, městské amatérské soutěže, která v lednu 2013 odstartuje již svůj 18. ligový ročník.

Výsledky a statistiky turnaje si můžete stáhnout zde.

Fotografie z turnaje si můžete stáhnout zde.

  AHL blahopřeje
David Veselý 28 let

ZPĚV HAVRANŮ
hymna BLACK RAVENS
Přehrát

  I. AHL
Nejbližší zápasy

Aktuální výsledky
23.6. PG - MQ 5:2
18.6. MQ - PG 1:3
16.6. MQ - PG 4:10
9.6. NEL - MQ 3:6
2.6. CSKA - PG 4:6


20. 1. 2008