20. 4. 2013  

Petroniův pohár 2013

Srovnání týmů obou sérií!

  > > Dokončení

4. 3. 2013  

TV reportáž
NEL vs. MQ

Životní zápas Tomáše Tvrdíka v TV reportáže můžete shlédnout zde.

 

1. 11. 2011  

AKCE PRO ČLENY AHL

 


  Počítadlo:
.
16. 6. 2013   I.AHL

Fenomenální útok Guys vs Pohl a Kresta!
Dnes vzplanou finálové boje o Petroniův pohár!

Tento krát to již určitě vypukne. Velký svátek je tady! Pro diváka bezkonkurenčně nejvíce strhující sport čeká zahájení finálové série! V každé vteřině může kdokoli z aktérů bitev udeřit a zasadit klíčový zásah. Čekají nás během této série znovu stovky ostrých střel z malé vzdálenosti kolem branky! Žádné nudné sporty, kde se stále blokují či jinak končí útočné akce. Guys disponují úžasným útokem, který je připraven vyrazit na steč hradeb Quijotes! Langthaler nemá mezi útočnými hvězdami v ideálním věku téměř konkurenci! Ba co víc.


Po jeho boku řádí nováček play off a nejšikovnější extraligový hokejista, jaký kdy AHL hrál – T. Rubeš! A dále létají jako uragán nejtalentovější mladíčci AHL: T. Prášek, J. Kučera a Roubal! Jsou o rok zkušenější a nyní právě skolili nejlepší klub všech dob – CSKA, a to přes to, že měli veliké problémy se sestavou!


Jenže proti nim povstane odhodlaná družina rytířů, jejíž hradby hájí famózní brankář Pohl. Pouze Pohl dokázal v historii dorovnat či překonat některé úžasné statistiky Barátha. A i v právě skončeném semifinále hrál zcela klíčovou úlohu při postupu rytířů. Loskot, Petříček a spol. někdy jen nevěřícně kroutili hlavou, co že to tento fakír dokázal lapit!


Pohlovi se však bohužel zhoršila viróza a dnes naskočí další výborný brankář Kresta.


Navíc rytíři našli vedle P. a O. Husáků další útočný klenot do svých řad. Mladíček Topol se poctivou přípravou vyšvihl až na famózní 4. místo produktivity play off! Před ním jsou jen Rubeš (odehrál jen 2 utkání) a Loskot a Petříček, kteří ale v utkání číslo dvě útočili na kolabujícího brankáře Krestu! Topol je navíc s 8 góly hned za legendou Loskotem v tabulce střelců!


Oba kluby se v play off naposledy utkaly v r. 2011, a to v semifinále. Hrálo se na 5 utkání a v rozhodujícím klání zvítězili Quijotes. Guys jsou však letos výrazně silnější.             


  AHL blahopřeje
David Veselý 28 let

ZPĚV HAVRANŮ
hymna BLACK RAVENS
Přehrát

  I. AHL
Nejbližší zápasy

Aktuální výsledky
23.6. PG - MQ 5:2
18.6. MQ - PG 1:3
16.6. MQ - PG 4:10
9.6. NEL - MQ 3:6
2.6. CSKA - PG 4:6


20. 1. 2008