Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Čtvrtek 25. dubna 2024   
 Diskuzní fórum

Hokejbal

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
II. AHL
Autor:  Bojinda
Datum:  10.03.2011 17:37:56
Konečně taky pořádnej článek z druhý ligy, Bobeši :D

Re: II. AHL
Autor:  Bobby
Datum:  10.03.2011 20:06:53
Díky.. snažil jsem se tě rovnocenně napodobit.. :)

Re: II. AHL
Autor:  Topí
Datum:  19.03.2011 12:52:22
Zápas 20.3. Balwans-Hotofsson odložen ze strany Balwans.

Re: II. AHL
Autor:  Kloky
Datum:  28.03.2011 14:00:41
Hotoffson - Balwans 4:8

Re: II. AHL
Autor:  midloch
Datum:  28.03.2011 21:49:54
Mcs-RA.3-4.hodně vydřený,
Klucí z Hotofsonů,posílejte nám nějákýho sudího který zná alespoň pravidla.
Chudák Těťa nás pískal RA-Vošurk a byl to pěknek maglajs.On vám to poví sám.

Re: II. AHL
Autor:  zemlik
Datum:  29.03.2011 14:25:07
Mcs dost těžkej zápas vzdřený je slabý slovo :-)

Re: II. AHL
Autor:  Escobar
Datum:  29.03.2011 15:29:53
novodobej hero žemlík :-D

Re: II. AHL
Autor:  zemlik
Datum:  29.03.2011 15:57:55
Dik :-D

Re: II. AHL
Autor:  zemlik
Datum:  01.04.2011 13:55:57
Nevíte náhodou někdo jak hráli hot v.s. nec dik

Re: II. AHL
Autor:  Hugo
Datum:  01.04.2011 15:51:33
Hráli nádherně

Re: II. AHL
Autor:  Topí
Datum:  01.04.2011 15:54:54
teď jsem tam dal zápis, 9:2 pro HOT

Re: II. AHL
Autor:  zemlik
Datum:  01.04.2011 15:59:17
dík výborná zpráva pro red army :-)

Re: II. AHL
Autor:  wormsik
Datum:  03.04.2011 16:46:30
diky panove z RA , ze jste se obtezovali dneska prijit piskat .hlavne ,ze tady po vas ctu samy picoviny

Re: II. AHL
Autor:  Lord Belial
Datum:  03.04.2011 19:35:59
a ja zas děkuji, že se někdo obtěžoval mi napsat at nechodím pískat na ten kontumovanej zápas McS-Worms (tedy pokud jste to nedali vědět Topímu, pak děkuji jemu, že mi nic neřekl) :D

Re: II. AHL
Autor:  Topí
Datum:  03.04.2011 20:46:34
prosim, samozřejmě mi to Bary psal. Řekl jsi, že pískání nestíháš, tak nevim proč bych ti to měl psát...

Re: II. AHL
Autor:  Lord Belial
Datum:  03.04.2011 23:42:12
Topí: protože bych to předal rozhodčímu, kterého bych eventuelně sehnal jako náhradu, že ano B-)

Re: II. AHL
Autor:  midloch
Datum:  04.04.2011 13:12:51
No vidíš Wormsiku.Někde se stala chyba.Kdybych to byl věděl tak bych si vás rád fouknul.To by ste si ale nezahrál nikdo s vaším přístupem ke hře.Zřejmě chyba komunikace.se stane

Re: II. AHL
Autor:  midloch
Datum:  04.04.2011 13:14:12
Jo a taky ste mi mohli cinknout.Bydlím 5.minut od hřiště a nikdo mi teda nevolal.Né že by musel......

Re: II. AHL
Autor:  Lord Belial
Datum:  04.04.2011 20:37:33
taky mi mohl někdo cinknout, měl bych rovnou dva zápasy za sebou, myslím že se prostě někomu nechtělo zase hrát, že by Hotofson? :-P

Re: II. AHL
Autor:  Topí
Datum:  04.04.2011 22:00:52
měl si být teď na radě Lorde :D řešilo se to tam...

Re: II. AHL
Autor:  midloch
Datum:  04.04.2011 22:05:49
A jak to dopadlo?asi pokuta pro nás co?Ale věřím že všichni postupovali podle řádu a dali vědět vedoucímu ligy.\\Ten má číslo na mě,Roba, Bobyho...Tak kde se stala chyba???

Re: II. AHL
Autor:  Topí
Datum:  04.04.2011 22:20:31
Tak pokutu máte podle řádu za neúčast rozhodčích, na tom se nic nemění. HOT napsali do zápisu, že tam jsou WO po čekačce, kterou ale rozhodčí nezahájil, protože tam nebyl, že chtějí zápas kontumovat. V řádu o takový situaci nic není, takže se zápas musí odehrát.
Hlasovalo se o tom jestli vyhovět kontumaci ve prospěch HOT, ale pro byli jen HOT

Re: II. AHL
Autor:  Cimi
Datum:  04.04.2011 23:39:10
Na zápasy nechodí rozhodčí, týmy si choděj kdy se ji zachce, nejsou za to postihy ... dobrá bramboračka je v týhle rádoby profi lize...takže díky tomuhle systému za prosranou nádhernou neděli...myslim, že motivace docházet na další víkendový termíny je teď nulová a ze závěru ligy se minimálně ve spodní části stane fraška..je to jen můj názor, takže nespojovat s celym týmem..a jestli bude někdo komentovat, jak jsem kdovíjak chytrej, tak mam na starost něco podobnýho v obdobnym sportu a jsem tam na to vesměs sám, ale vše tam klape jak má...takže otázka pak je, kde je problém ?!

Re: II. AHL
Autor:  kolomansson
Datum:  05.04.2011 00:09:33
Nevím, o čem měla Ligová Rada hlasovat. Stačí se držet Řádu, v něm je to popsáno jasně.
Část 4 – Náležitosti a povinnosti družstev
c) Čekací doba je 15 minut a začíná přesně ve stanoveném termínu utkání.
i) Mužstvo má právo na kontumaci, pokud soupeř nenastoupí do skončení čekací doby: - s dostatečným počtem hráčů
Kontumace z důvodu nenastoupení do skončení čekací doby nastane pouze tehdy, pokud soupeř do 30ti minut od smluveného termínu utkání písemně do zápisu o utkání prohlásí, že na kontumaci trvá, jinak dojde automaticky k přeložení zápasu.

V zápise o kontumaci zažádáno, zápis podepsán oběma stranami. Nechápu, o čem Ligová Rada hlasovala.

Re: II. AHL
Autor:  kolomansson
Datum:  05.04.2011 00:11:39
Pořád se vede diskuze, že zápasy začínají pozdě. Stačí dodržovat Řád, schválený Valnou Hromadou, tedy zástupci všech týmů AHL a je po problému.

Re: II. AHL
Autor:  blázen
Datum:  05.04.2011 01:15:12
zlatá liga mezi paletama šel někdo kolem pisknul to.nepřišel někdo na zápas tak si jen tak pinknul a nic neřešil.přišel tým s málo hráči tak to neřešil a hrálo se,to je amatérská liga ne to co tu všichni předvádíme :-(

Re: II. AHL
Autor:  midloch
Datum:  05.04.2011 08:58:18
Neomlouvám to, že sme fakt nepřišli pískat.Tvrdím ale že na mě májí min 3. lidi s Hot tel číslo tak mi mohli cinknout.Nebo jak říká Topí nechtěli hrát.Pokud se zápas musí odehrát tak přijdu s bobešem ať to pískáme dva. Když se těch bláznů bojíte?.....

Re: II. AHL
Autor:  Bobby
Datum:  05.04.2011 10:36:49
Ještě jednou se omlouvám, fakt se mi to vykouřilo z hlavy, makal jsem na chatě v Kralupech a ostatní lidi u nás to mají na háku.. Jak jsem říkal na radě, bylo by fajn, kdyby aspoň jeden z týmů zvedl telefon, a projevil dobrou vůli a zavolal, jako to dělá většina týmů.. a zrovna Koly na mě nepochybně číslo má.. kdyby ne, kontakty jsou v šatně..
Ještě jednou se omlouvám, s pokutou samozřejmě počítám a hradím ze svého...

Re: II. AHL
Autor:  Bobby
Datum:  05.04.2011 10:37:50
A wormsiku, to snad ani nemyslíš vážně??? Podívejte se na váš trestní rejstřík a pak si vyskakuj.. ;)

Re: II. AHL
Autor:  Escobar
Datum:  05.04.2011 11:08:12
popsanej rejstřík jak já ...ho určitě nemaj

Re: II. AHL
Autor:  Bary
Datum:  06.04.2011 13:09:13
Kluci, podobné situace mě vždy mrzí, ale je to celé o přístupu všech. Myslím, že si postupem času všichni uvědomujeme, jak to celý jde do kelu, když nejsme ani sami schopný přijít včas na zápasy. Je to daleko horší, než na Koloseu. A rozhodčí to taky neřeší a většinou počkají, až se jeden tým sleze i po čekačce. A většina týmů taky nechce kvůli pár minutám vyhrávat kontumačně. Problém ale je, že obecně se to stalo pravidlem a z pár minut se stává pravidelně pár desítek minut. Uvědomte si ale taky, že pro změnu skoro nikdo nic nedělá nebo neudělá dopředu a příst se pak po diskuzi nemá cenu. Já už nemohu více dělat. I.AHL a II.AHL mi zabírá tolik práce se základními věcmi (web, statistiky, vyúčtování apod.), ještě do toho se starám o CSKA a McS a chodím za oba týmy pískat. Nikdo nepomůže mně a nikdo nepomůže ani lize. Já si vůbec nepřipadám jako nějaký vedoucí ligy, ale spíš jako ten poslední, co tak trochu vede radu a dává do kupy rozpisy a všechny ty základní věci, co s chodem jednotlivých lig souvisí. Kdyby měla II.AHL řádného vedoucího, který by si sehnal pomocníky a trochu víc by se dbalo na základní věci, možná by k podobným věcem nedocházelo nebo nedocházelo tak často. Nemám čas se zabývat věcmi, které by lize obecně prospívaly, páč jsem zasekanej to běžnou rutinou. Pomalu už ani neznám řád, kterej jsem sám dělal a je to o tom, že zkrátka nemám čas se do toho ponořit, jak jsem to dělával dřív.

Re: II. AHL
Autor:  Bary
Datum:  06.04.2011 13:25:36
Co se týče toho zápasu, tak se na mě nezlobte, ale to abych byl detektiv. Zápis podepsal jen kapitán HOT. HOT napsali, že v čase 15:18 tam byly 4+1 wormsové. V čase 15:19 tam naspali WO, že byli 5+1. To jako byly časy kdy tam ty lidi byli/nebyli nebo kdy to tam ty lidi do toho zápisu napsali. Navíc Wormsové tvrdí, že na zápase byli a že jim zbylý hráč čekal venku na příchod sudího. A zápis nepodepsali, takže asi nesouhlasí s tím, co tam HOT napsali. Já tam nebyl a nemohu to rozseknout. Ale dá se pochopit, že kdyby tam byl rozhodčí, tak by se asi WO sehnali dřív, když teda někde někdo čekal. A kdyby se nesehnali, tak by pak mohli HOT žádat o kontumaci. Jenže rozhodčí nepřišel a máme z toho tvrzení proti tvrzení, tak co s tím. Určitý věci jsou taky o vyložení pravidel napsaných v řádu. Je sice napsáno, jak vyzdvihl Koly, že čekačka začíná a končí přesně podle dohodnutého termínu utkání, jenže taky jí má zahájit rozhodčí. Mám to taky chápat tak, že když nepřijde rozhodčí a oba týmy se slezou pozdě, přičemž jeden do konce čekací doby bude v požadovaném počtu, tak vteřinu po skončení čekačky napíše do zápisu kontumaci a rychle zdrhne? Tak to už je na makovici a podle mě někdo to utkání řídit musí, tedy rozhodčí a pokud nedorazí (jako v tomto případě), tak je potřeba se trochu zařídit a ne se na to vykašlat a hrát si na řád. Kde je mimo jiné napsáno:



a) Ve všech případech, kdy se jedná o kontumaci či nedohrané utkání, rozhoduje s konečnou platností příslušný řídící orgán, do jehož kompetence utkání spadá (vedoucí ligy).
\"já se nepovažuji za vedoucího II.AHL, proto jsem nechal vyjádřit názor ostatních týmů a posléze hlasovat - nutno dodat, že ostatní zástupci týmů tento přístup HOT moc nechápali\"




l) V době, kdy má utkání začít podle rozpisu (jinak, pokud předchozí utkání skončí opožděně, ponechají se oběma družstvům 3 minuty na rozcvičení), rozhodčí zapíská, aby zahájil nástup obou družstev a rozhodčích. Pokud některý tým není připraven, upozorní, že začíná běžet čekací doba, odebere se zpět k zapisovateli a nechá týmu, který nebyl nastoupen k zápasu zapsat do zápisu pokutu za zdržení začátku utkání. Po uplynutí čekací doby opět zapíská a připravuje se zahájit utkání společným nástupem. Pokud některý tým není opět připraven k zápasu, zapíská a neprodleně utkání přeloží. Odebere se k zapisovateli, kde zapíše, že utkání muselo být přeloženo a uvede název provinivšího se mužstva a důvod přeložení. Následně vyčká, zda soupeř, který byl schopen nastoupit, do 15ti minut od přeložení zapíše do zápisu, že trvá na kontumaci. Poté zápis v souladu s řádem odevzdá.




m) Nedostaví-li se žádný z delegovaných rozhodčích ani delegát do skončení čekací doby, je povinen převzít řízení utkání jiný přítomný rozhodčí. Je-li přítomno více rozhodčích, rozhodne vzájemná dohoda nebo dohoda s vedoucími družstev, jinak los. Není-li přítomen žádný rozhodčí, řídí utkání rozhodčí - laici. Družstva jsou povinna dohodnout se na rozhodčích a vyzkoušet všechna možná opatření, aby utkání mohlo být odehráno.




V případě, že se delegovaní rozhodčí dostaví po zahájení utkání, převezmou ihned řízení utkání. Kapitán domácího družstva to uvede do zápisu.

Re: II. AHL
Autor:  J. Šacl
Datum:  06.04.2011 15:52:23
ok fajn, nemáš na to čas, to chápu. Co ale nechápu je to, že podobný případ kdy nepřišel rozhodčí ani soupeř (visí to tu ještě na webu) se stal před 2 lety a nikoho od té doby nenapadlo, že se to může opakovat abysme si pak na schůzi mohli trapně říct, že \"na tohle řády nepamatují\".
Argument, že někdo někde stál venku je samozřejmě kec a nechápu, že tenhle argument vůbec berete vážně. Co to je, že někdo čeká venku? Venku je celý svět a už vidim jak někdo stojí před halou, ani nenakoukne dovnitř a asi sám od sebe vyvodí, že tam rozhodčí není a čeká na něj asi aby ho moh pozdravit.
Co si Bary myslíš o tomhle: d)Stanoveným počtem hráčů se rozumí:
minimálně 1 brankář a 5 hráčů do pole
maximálně 2 brankáři a 14 hráčů do pole

Pokud tým na konci čekací doby nedisponuje stanoveným počtem hráčů (minimálně 1 brankář a 5 hráčů do pole fyzicky přítomných a připravených nastoupit do hry ve vlastním dresu a v povolené výstroji), rozhodčí musí utkání okamžitě přeložit, pokud soupeř netrvá na kontumaci.
Je fyzicky přítomný hráč kterého nikdo nevidí, ale přesto soupeř tvrdí, že stojí někde venku???
Naprosto nechápu čím se tady teda řídíme? V řádech možnost, že nepřijde soupeř ani rozhodčí chybí, určitý odstavec podle kterého by se to dalo rozhodnout se v potaz nebere, tak už vážně nevím. Ale ta zdejší bohorovnost mě už začíná dost srát.
A co vlastně nechápeš na tom zápise? Ty časy? Asi když někdo napíše čas a k tomu reálný stav, tak to píše v tu chvíli, ne???

Re: II. AHL
Autor:  midloch
Datum:  06.04.2011 17:00:25
O co vám jde posránci???

Re: II. AHL
Autor:  Topí
Datum:  06.04.2011 17:56:15
Šacliku, přestaň tady kydat hnůj a přilož radši ruku k dílu, ať se situace v AHL zlepší.

Re: II. AHL
Autor:  Bary
Datum:  07.04.2011 10:10:55
Ano, v řádu možná něco chybí, proto by bylo fajn, kdyby na podobné situace lidi mysleli dopředu to do řádu zakomponovali a neřvali až v momentě, když se něco stane. Nebudu se vymlouvat, že toho máme hodně, ale je to jeden z důvodů, proč občas nějaká situace zkrátka v řádu není. To, co se stalo před lety mezi NEC a MPF, bylo vyřešeno úplně stejně, s tím rozdílem, že MPF na zápase byli tři, do zápisu to napsali, podepsali a na opakování zápasu netrvali a s kontumací souhlasili. Což bohužel není tento případ. Worms tvrdí, že tam byli. Jak jim mám dokázat, že ne, když je to v zápise napsaný tak stroze a každá strana si tam napsala opačný názor. Když půjdu do důsledků, tak ale opravdu nerozumím zápisu. čas 15:18 wroms 4+1 (podpis HOT) a pod tím: čas 15:19 wroms 5+1 (podpis WO). To ale nechme stranou. Psal jsem ten řád proto (a samozřejmě souhlasím s tím, cos tady okopíroval), abych poukázal na to, že taky zápas musí někdo řídit, někdo musí zahájit čekačku a pokud takový člověk není, tak mají oba týmy udělat vše pro to, aby se hrálo. Což se v tomto případě vůbec nestalo. Proto je jasný, že bez rozhodčího, kterej rozsekne určitý věci, se obě strany pohádaj o tom, kdo co splnil nebo nesplnil.

Re: II. AHL
Autor:  Pavel
Datum:  08.04.2011 19:16:26
Hoši,hoši....přestaňte delat z Baryho soudce a normálně se domluvte na jiném termínu.Normálně bych to odehrál.S tím rozdílem ,že bych si pohlídal rozhodčí ,aby aspoň prišli,nebo nejakého nezaujatého diváka,který by byl v roli svědka.....A ten kdo sem bude psát jakékoliv negativní příspěvky ten se jen vymlouvá.

Re: II. AHL
Autor:  zemlik
Datum:  11.04.2011 21:37:58
mcs v.s. ra 4:2 dobrej zápas dvě třetiny 1:1 poslední rozhodla ve prospěch mcs

Re: II. AHL
Autor:  mofat
Datum:  11.04.2011 23:15:13
Zápas dobrej akorát já jsem asi dohrál.

Re: II. AHL
Autor:  Escobar
Datum:  12.04.2011 10:03:50
to víc lidí.

Re: II. AHL
Autor:  zemlik
Datum:  12.04.2011 15:56:48
to je tak vážný jo?že jsi dohrál.

Re: II. AHL
Autor:  mofat
Datum:  12.04.2011 21:39:22
No nevím přesně ale asi mám přetrhaný vazy v koleni.

Re: II. AHL
Autor:  zemlik
Datum:  13.04.2011 01:36:33
To ti nezávidím.

Re: II. AHL
Autor:  midloch
Datum:  13.04.2011 21:49:55
Ty vokurko Hotofsonská!!!právě zakládám petyci za to abys už nikdy nepískal!!!díky tobě ten zápas vypatal jak šermovaná!!!jednou nám pošlou hotofsoni Tětivu kterej neví kde se hází bule a teď tohle.Během zápasu sem se tě několikrát zeptal jestli si neviděl faul.Arogantně si mi ani neodpověděl ty arogantní kreténe!!!Při druhým střídání sem ti jeko zástupce kapitána řekl že sem viděl na obouch stránách dva fauly,ať to raději pískáš hned než se něco stane,řekl si mi že pískáš co vidíš.V tom pšípadě si zajdi na oční ty ubožáku.Jinak ti po dnešku říct nemůžu!!!Věřím že můj názor podpoří i soupeř.Příště už prosím nechoď nebo si už do konce života nezahraju protože tě trefím stejně jako trefil Jelda mě.A ještě ti pak šlápnu na hlavu!!!

Re: II. AHL
Autor:  zemlik
Datum:  13.04.2011 22:12:14
moji podporu máš :-).zapas z balwans skončil 6:5 sme prohráli.

Re: II. AHL
Autor:  Bojinda
Datum:  13.04.2011 22:39:52
Midloch: Založ klidně petici, je to tvoje občanský právo. Při pískání neodpovídám většinou na nic, to bych nedělal nic jinýho než řečnil, od toho tam nejsem. Pískám skutečně, co vidím. Pokud to vidíš jinak, tak to vidíš jinak. Je samozřejmě jasný, že jsem se někde třeba upísk nebo naopak měl něco písknout, ale to je to samý, jako když namažeš soupeři nebo netrefíš prázdnou bránu, prostě se to stane. Věř, že jsem rozhodně nechtěl nikoho poškodit.


Kdysi pískali play off první ligy svazoví rozhodčí, třeba Petr Mikeska, kterýho shodou okolností docela dobře znám. Měl dokonce mezinárodní licenci. A prej v životě neslyšel tolik rad jako tady. ;)

Re: II. AHL
Autor:  Topí
Datum:  13.04.2011 23:06:03
Ty jo Midlochu, nechceš se trochu klidnit? Jako beru to, že fauly pískaný nebyly, ale bylo tomu na obou stranách... takže ani jeden tým si nemůže stěžovat na to, že by je rozhodčí poškodil. Tvrdý souboje na obou stranách, řekl bych že i férový, až na ten Jeldův, kd ytě špatně trefil(neviděl jsem to)-bylo písknutý. Vaše osekávání a držení holí bylo přehlížený na úkor našich faulů, nesportovních gest... prostě na obě strany stejně.

Ale jako nechápu, proč tu nadáváš na fóru... buďme rádi, že nám to přišel někdo pískat.

Re: II. AHL
Autor:  Lord Belial
Datum:  14.04.2011 06:50:11
Midloch si asi nemyslí, že by byli poškození, pochopil jsem to tak, že by se měl nad sebou rozhodčí zamyslet a aspon si přečíst pravidla než se to zvrhne, hráči si začnou dělat co chtějí (podle toho co čtu tak už začali) a stane se něco nehezkého ;) v tom s ním souhlasím.

Bojinda: to je zvláštní, že mě skoro nikdo neradí, dřív ano, ted už ne a proč? Protože ke každýmu si dovolej něco jinýho a když uviděj, že se nebojíš vylučovat tak držej hubu, takže se nauč pravidla a vylučuj a budeš mít klid ;) na lepší taktiku jsem ještě nepřišel :-P

Re: II. AHL
Autor:  Pavel
Datum:  14.04.2011 07:11:39
Je pravda,že rozhodčího výkon byl špatný,ale nadávat a vyhrožovat nemá vůbec žádný smysl.Na druhou stranu opravdu nikoho nepoškodil.Toto je jasný důkaz toho,že II.AHL jde mílovími kroky do kopru.Jestli s tím nikdo nic nebude dělat tak za dva roky nikdo nebude chtít hrát.

Re: II. AHL
Autor:  Míra
Datum:  14.04.2011 07:17:01
bohužel,po prvním tvrdším faulu na našeho hráče u mantinelu padl první gol balwanů - trošku nesportovní:-(,bohužel rozhodčí nepískl.ano sekání,háčky atd k tomu patří,dělá je každý,ale naražení na mantinel a dohrávání bez míčku je dost zbytečné,trošku se ten zápas zvrhl...
Topí: termín ¨špatně trefil¨ se mi moc líbí....

Re: II. AHL
Autor:  midloch
Datum:  14.04.2011 07:31:02
Nestěžuji si.Myslím že ty fauly sme měli na obě strany.Hrálo se tvrdě,to jo.Říka sem mu ať to píská všem bez rozdílu než se něco stane.To je vše.Pak se to takle vyhrotí.A je to jen proto že pustí 15. faulů za třetinu.
Topí.:lepší termín je že mě přejel vlak.Je s toho otřes mozku.asi....

Re: II. AHL
Autor:  Topí
Datum:  14.04.2011 09:23:20
nevim co k tomu psát, jestli jde liga do kopru a každej tady jenom brečí tak s tím něco dělejte. Z vás tří jsem neviděl letos ani jednoho, že by pískal, Midloch nevim, ale řekl bych že za RA píská jen Bobeš.
Každej je chytrej jak rádio a u kompu nejvíc. Přečti pravidla, vem si píšťalku a jdi to zkusit zlepšit. Nevim takovymhle stylem komentování výkonu rozhodčího to dopadne tak, že nebude nikdo chodit pískat.
Uvědomte si, že jsme AHL-amatérská liga, tak asi těžko pokaždý přijde pískat opravdu super rozhodčí.
btw. problémy jsou i v první lize. Loni fungoval systém nasazování rozhodčích, dobrá inspirace jak pokračovat. Udělejte, místo keců, podobnou věc ve druhý lize :) když je ten zájem soudit sudího...

Re: II. AHL
Autor:  Cimi
Datum:  14.04.2011 09:23:25
Kluci, moc si tu nestěžujte, nebo půjdu příště pískat já dle pravidel téměř bezkontaktního florbalu a to si moc nezahrajete :-D

Re: II. AHL
Autor:  midloch
Datum:  14.04.2011 10:31:27
Máš pravdu že je to amatérská liga.Proto je mi dnes v práci fajn a nic mě nebolí.Když sem hrál za ECI tak sem pískal 10-15 zápasů do roka to snad víš.Teď v RA mi vyhovuje že pískat nemusím.Není mi už 20.a mám rodinu.To že jde liga do kopru napsal tvůj spoluhráč, to si já nemyslím.Doufám že uznáš že kdyby to ten vokurka pískal od začátku přísněji(jak sem mu navrhoval)tak by to nedošlo takhle daleko.Tohle bych napsal bez ohledu na výsledek.

Re: II. AHL
Autor:  Bojinda
Datum:  14.04.2011 11:17:28
midloch: Že někoho vrazej hlavou do mantinelu se stane i když rozhodčí píská jak na nádraží a vyloučí deset lidí za třetinu.

Lord B. : Jsem zvědav, až budeš pískat někdy nás, jak ti k tomu Knopp nic neřekne, ten snad nemá dvě střídání za sebou, aby něco neporadil :)

Cimi: Florbal je pro slečinky :P

Jinak uznávám, že když jsou všeobecné výhrady, tak mi to zrovna extra nevyšlo, příště budu zase pískat podle nejlepšího vědomí a svědomí a o to tady jde. Každej zápas je jinej, znáte to.

Re: II. AHL
Autor:  Lord Belial
Datum:  14.04.2011 14:20:34
nemyslim si, že by to tu šlo do kopru, je to pořád stejný od doby co jsem začal hrát. Například pana \"okurku\" jsem viděl pískat už od té doby co hraju tuhle ligu. Jen v té době asi nemělo tolik lidí internet a tak se o tom nikde nediskutovalo :D

Ještě si neodpustím poznámku pro Míru. Když hráč udělá faul a využije toho ke vstřelení branky, tak na tom není nic nesportovního. Je to chyba čistě rozhodčího. Nebo si snad myslíš, aby faulující hráč odevzdal míček a přiznal chybu? Nebo řekl rozhodčímu at branku neuznává? Chctěl bych tě v téhle situaci vidět ;)

Cimi: vsadim se s tebou že bys nepískl jedinej faul ;)

Bojinda: Už jsem vás pískal kolikrát a pokaždé někdo radí, nejen u vás ;)

Re: II. AHL
Autor:  zemlik
Datum:  14.04.2011 14:29:05
Topí mne si nemohl vidět pískat protože to neumím a snažím se tomu vyhýbat a nedopadnout podobně jako ti rozhodčí z HOT a aby si hráči ten zápas užili a nejezdili po nemocnicích s otřesem mozku a přetrhanejma vazama.když bude bobby chtít abych šel pískat tak obětuju třeba 200 kč ať to píská někdo kdo tomu rozumí,zná a umí.A než začneš tady psát že když to neumím a neznám pravidla mám tu komentáře tak to berum jako laik a na oko to bylo fakt docela brutální něco víc bych určitě písk i jako jak říkám laik ale nemusíš se bát pískat mne neuvidíš dál.A tomu rozhodčímu jsem taky v duchu nezáviděl co jsme tam předváděli na obouch stranách.

Re: II. AHL
Autor:  J. Šacl
Datum:  14.04.2011 14:49:02
1) koukám, že ani sami Armáci se tu neshodnou na tom zda nadávat na toho \"vokurku\" nebo ne.
2) rozhodčích kteří tam přišli a akorát odházeli buly tam už bylo, je a bude... akorát, že když tam takový rozhodčí přijde, tak víc záleží na týmech co si k sobě dovolí, takže si tu akorát serete do krku, pánové
3) ono je asi lepší udělat to jako Necro, že zaplatili Vazymu, že za ně bude celý rok chodit pískat. Ok pokud bude příští rok nějaký Hotofsson, o čemž teď docela pochybuju, tak se tím budeme vážně zabývat, že to uděláme také tak, žádný problém, žádné starosti, žádné nadávky či dokonce docela nechutné výhružky. Nazdar

Re: II. AHL
Autor:  Pavel
Datum:  14.04.2011 14:57:51
J.Šacl : tak teď sis nasral do krku sám.

Re: II. AHL
Autor:  zemlik
Datum:  14.04.2011 14:58:49
Šacliku a o tom to je:žádné nadávky či dokonce docela nechutné výhružky :-)


Re: II. AHL
Autor:  J. Šacl
Datum:  14.04.2011 15:59:31
Pavel: proč myslíš? Podívej i když přijde dobrej rozhodčí a vyhazuje za všechno, tak stejně nemůže zabránit nějakému excesu. Kolikrát co si v Hotofssonu pamatuju se stalo, že nepřišel rozhodčí vůbec žádnej a taky se hrálo a bylo to v klidu protože prostě týmy na to braly nějaký ohledy. Ale taky se stalo, že rozhodčí pískal dobře a stejně to dopadlo blbě - napadá mě teď jako příklad naše bitky kdy se rvaly celý týmy s MPF a s Worms. Pavle ty si tu bitku možná ještě pamatuješ, já už dost mlhavě, jen to, že to tam celý vyprovokoval Luboš a že od vás tam hned vlítla celá střídačka včetně vašich kamarádů kteří stáli vedle střídačky. S Worms nás pískal Falta, pískal to docela slušně a stejně se to servalo. Na konci tam bědoval, že tohle v životě nezažil. Proč? Někdy prostě netřeba hledat vinu u rozhodčích, ale u sebe samých.

Re: II. AHL
Autor:  Topí
Datum:  14.04.2011 17:01:28
Šacliku přesně si to trefil tou poslední větou! Jsme amatéři, chodíme to hrát pro srandu, žízeň a zábavu. Nevim co kdo očekává od rozhodčích.. že jako spadnul z nebe, když přišel pískat zápas, mnohdy z donucení a bude tam 100% neomylnej. Nevim, proč si to nesrovnáme v hlavách sami, i když je to mnohdy těžký a nehrajeme normálně, bez zbytečnejch úmyslnejch faulů, nadávek a kravin. Naopak, když je rozhodčí slabší tak si všichni dovolej ještě víc a mnohdy se to zvrhne v prasárnu(včera bych řekl, že to až zas tak strašný nebylo)

Jsem zvědavej kdo bude chodit pískat všem těm týmům, když každej zaplatí Vazyho. A až se na to Vazy vykašle tak bude asi liga v háji :D no nevim jak myslíte, v každym týmu je někdo kdo umí pískat solidně. Stačilo by kdyby třeba chodil dobrovolník s ním na zápas a časem to od něj odkoukal... pak by se utvořila základna lidí co něco fouknou. Ale tady né, každý si radši přinese jen hokejku, čeká před halou až mu někdo přinese klíče, aby si mohl jít zastřílet, zanadávat a všechno zhanit, nejlíp dotyčnej ani neplatí příspěvky... nějak tu hráči zmachrovatěli za ta léta...

Re: II. AHL
Autor:  Lord Belial
Datum:  14.04.2011 17:38:19
Šacliku v tom máš pravdu, i přesto, že je rozhodčí dobrej, tak se to muže servat, ale když je dobrej tak je pak patřičně odmění trestama víš a v tom je ten rozdíl ;) taky bych byl asi nasranej kdyby mě někdo trefil a rozhodčí dělal jako by nic a ještě by z toho dostal můj tým gola. Ale myslim, že v dnešní době mužem být vůbec rádi, že někdou foukat přijde, taky často nemužu a pošlu za sebe například Peťu Lhotu, kterej možná ani neví co je to zakázaný uvolnění O:-)

Re: II. AHL
Autor:  J. Šacl
Datum:  14.04.2011 18:06:18
tak zrovna za tu řežbu s MPF snad nepad ani menší trest, prostě se hrálo dál jako by se nic nestalo ;-) možná proto, že by neměl kdo dál hrát a hlavně tam než by někdo spočítal tresty, tak to bysme tam čekali ještě teď.
Co se týče toho trestu Jeldy, tak ten prý byl ohodnocen jako faul a dostal 1+8, jestli ten faul měl nějaký následky, měli RA něco napsat do zápisu.
No vidiš Lorde, my jsme taky byli nasraní když jsme vám dali góly a rozhodčí je neviděl, což mi přijde mnohem horší než když rozhodčí nějaký zákrok neposoudí jako faul a padne z toho gól, to se prostě stává, vždycky je to na subjektivním hodnocení rozhodčího a \"poškozený\" tým má své vlastní subjektivní hodnocení. Nepotrestaných faulů je v každým zápase X a nemyslím si, že by nějaký rozhodčí někoho poškozoval naschvál.

Re: II. AHL
Autor:  Míra
Datum:  14.04.2011 21:17:53
J.Šacl: v zápise to je

Re: II. AHL
Autor:  Lord Belial
Datum:  14.04.2011 22:50:40
J.Šacl: na ten zápas si vzpomínám, pískal ho Dožik, tehdá ještě za Balwany. Bylo to docela hustý no

nikdo to určitě naschvál nedělá, je to jen o nezkušenosti

jestli dostal Jeldis 1+8 a padnul z toho gol, tak to je trochu divný ne? :D

jinak dnešní zápas Bal - McS 9:1. A pískal Bobek, takže to proběhlo v pohodě

Re: II. AHL
Autor:  Midloch
Datum:  14.04.2011 23:25:10
Už to prosím neřežte klucí.S Jeldou sme si už podali ruku,dali pívo,a je to vpoho.Vokurka zůstane vokurkou a liga jde dál...

Re: II. AHL
Autor:  Topí
Datum:  15.04.2011 00:17:25
Pískal Bebek, Pavel Bobek, a pohoda :) pivko, kytara, voheň, super letní pohodička...

http://www.youtube.com/watch?v=hvOi0M2JSW0

Re: II. AHL
Autor:  Bobby
Datum:  15.04.2011 11:19:32
Topí, ty si hovado.. :DDD Takže příště na buly připravte táboráček.. :D

Re: II. AHL
Autor:  Pavel
Datum:  15.04.2011 18:23:44
Jinak musím Bobyho pochválit....super výkon včera .Díky Pane rozhodčí.

Re: II. AHL
Autor:  midloch
Datum:  26.04.2011 21:16:18
Díky klucí Hotofsoňácký.Když příště odložíte zápas tak nám dejte vědět.Příště se na vás vybodnem s pískáním.Čekali sme tam jako trubky.

Re: II. AHL
Autor:  kolomansson
Datum:  27.04.2011 09:09:17
Midloch: Odložili to Necro :(. Nejdřív si pls. zjisti, kdo/co za tím je, a pak sem teprve vkládej komentáře. Vyhnem se tak zbytečnejm diskuzím. K.

Re: II. AHL
Autor:  J. Šacl
Datum:  27.04.2011 10:12:55
hmm koukám, že za všechno můžem vždycky jenom my :-D že tam nepřišel ani jeden z týmů a tudíž to mohl odložit i ten druhý tě vážně nenapadlo?

Re: II. AHL
Autor:  midloch
Datum:  27.04.2011 15:53:26
O.K.omlouvám se.Ještě že tam byl Cimi,ten o tom taky nevěděl.

Re: II. AHL
Autor:  Topí
Datum:  28.04.2011 22:03:36
RA : BAL 5:5

btw. Vazy mělo to pískat Necro, takže v zápisu opravim, že jsi pískal za NEC a ne za ECI, jestli teda ještě za NECRO pískáš...

Re: II. AHL
Autor:  vazy
Datum:  29.04.2011 08:55:15
jo v pohode

Re: II. AHL
Autor:  midloch
Datum:  01.05.2011 14:14:13
Koukám že Worms nezklamali.Tak jako každý rok

Re: II. AHL
Autor:  Bombas
Datum:  13.05.2011 07:47:02
McS : Bal 4:3p

Re: II. AHL
Autor:  David
Datum:  21.11.2011 18:09:52
Nějaký nový výsledky v 2.lize?

Re: II. AHL
Autor:  Lord Belial
Datum:  21.11.2011 22:59:51
Nec - Bal asi 7:4

Re: II. AHL
Autor:  David
Datum:  22.11.2011 14:48:29
bezva a Nec-ECI ?

Re: II. AHL
Autor:  Mofat
Datum:  23.11.2011 14:31:38
ECI - McS odloženo, ECI neměli brankáře.

Re: II. AHL
Autor:  ondřej
Datum:  23.11.2011 17:41:05
nec - eci asi 9:16
eci - mcs - tlustoch má antibiotika a já chřipku

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: II. AHL









TOPlist