20. 4. 2013  

Petroniův pohár 2013

Srovnání týmů obou sérií!

  > > Dokončení

4. 3. 2013  

TV reportáž
NEL vs. MQ

Životní zápas Tomáše Tvrdíka v TV reportáže můžete shlédnout zde.

 

1. 11. 2011  

AKCE PRO ČLENY AHL

 


  Počítadlo:
.
24. 6. 2013   I.AHL(Horee)

Pink Guys : Minice Quijotes 5:2
Guys poprvé v historii dobyli Petroniův pohár!

Impozantní jízda Guys v play off je u konce! Za 17 let nikdy nedobyl tuto trofej takto skvělý útočný tým! AHL zná 6. dobyvatele Petroniova poháru! Guys poslední roky byli velmi blízko nejvyšší mety. Vždy něco chybělo. Letos vsadili na 5 vynikajících útočníků a nikoho dalšího! Bylo to velmi odvážný tah, ale zcela zaslouženě to vyšlo! Navíc famózní střelec Rubeš odehrál jen 4 utkání z 8! Útočná letka tak neměla vteřiny výdechu, ale zvládla to náramně! Respektive původně mělo být výtečných útočníků 6, ale veterán a velký srdcař Kejmar (loni ovládl střelce PP) bohužel pro velké problémy se zády nenastoupil, ale na štítku bude vyryto i jeho jméno!

  > > Dokončení

22. 6. 2013   I.AHL

V neděli od 19:15 třetí dějství finále!
Pozvednou Guys poprvé Petroniův pohár?

Zítra může šikovný kapitán Langthaler pozvednout poprvé Petroniův pohár. Nyní prožívá své 4 finále (2006, 2010, 2012 a 2013), ale takto blizoučko poháru nikdy nebyl. Rytíři se potýkají s mnoha nemocemi či zraněními a Langthaler poskládal po svém boku 5 vynikajících útočníků! Toto se nikdy v historii nestalo. Pokud Quijotes, Nelahozeves či CSKA disponovali v minulosti 4 až 5 výtečnými útočnými hráči, pak je vždy prostřídávali s dříči či s lehce nadprůměrnými hráči.

  > > Dokončení

22. 6. 2013   I.AHL

Bez Pohla bychom to nedokázali!
Všechny chřipky snad přešly přes Minické rytíře

Zcela nevídané je tažení mladíčka Topola letošním play off! Loni mu doktoři zakázali po dvou operacích očí tento sport. On však zůstal. Pakliže od roku 2009 nastřádal Topol v play off pouhých 6 bodů (v loňském semifinále neměl proti Baráthovi ani bod), tak v letošním play off nasbíral neskutečných 13 bodů v 7 zápasech a je dokonce na výtečném 5. místě bodování play off!

  > > Dokončení

21. 6. 2013   I.AHL

Guys jsou jediné utkání od zisku trofeje!
Minice Quijotes : Pink Guys 1:3

I v utkání číslo dvě naskočili rytíři ve velmi omezené sestavě a zažili tak jasně nejpasivnější utkání v historii! Vinou nemoci či zranění chyběli Pavel Husák, O. Husák (nyní dostává injekce do zad a finále pro něj zřejmě skončilo) Seidl, Mára. Do branky se vrátil výtečný Pohl. Ačkoli chytal s virózou a též s horečkou, znovu předvedl neuvěřitelný výkon a úžasně držel šance rytířů až do poloviny 3. třetiny! V útoku se ale po dlouhých letech objevil dříve brankář Vymětalík.

  > > Dokončení

17. 6. 2013   I.AHL

V úterý ve 20:00 druhé dějství finále!
Dokáže zastavit fenomenální útok Guys aspoň Pohl?

Úvodní dějství nám nabídlo skvělou podívanou, kdy mohutný útok Guys zcela zdrtil svého protivníka! Rytíři byli zcela bezradní a nechávali Krestu na pospas mnoha výpadům! Guys znovu ukázali, jak nádherný je tento sport, ve kterém není prostor pro nudné blokování útoků, nudnou mezihru ve středním pásmu či dlouhé přelévání hry bez ohrožení branky! Znovu se jasně ukázalo, že útok Guys nemá obdoby! Všech 5 hráčů v poli je schopno kdykoli udeřit a neustále dostávat soupeře pod tlak!

  > > Dokončení

17. 6. 2013   I.AHL

Minice Quijotes : Pink Guys 4:10
Guys zdeptali rytíře a vedou v sérii!

Rytíři naskočili do utkání v tristní sestavě a bylo to pořádně znát! Díky nemoci či zranění chyběli Pohl, Pavel Husák, Kohm, Seidl a Mára. Po úvodní třetině navíc odstoupil O. Husák pro zranění v horní části těla. Zůstali tedy Topol, veterán Hora, nováček Vacek a nerozehraný Knopp. Guys chyběl veterán Kejmar. Guys vlétli do utkání jako uragán a od prvních vteřin lámali obranné valy rytířů s velkou lehkostí a noblesou. Hned ve 2. minutě pálil z první z pravého křídla virtuóz Rubeš a míček proplul krs Krestu do branky!

  > > Dokončení

16. 6. 2013   I.AHL

Fenomenální útok Guys vs Pohl a Kresta!
Dnes vzplanou finálové boje o Petroniův pohár!

Tento krát to již určitě vypukne. Velký svátek je tady! Pro diváka bezkonkurenčně nejvíce strhující sport čeká zahájení finálové série! V každé vteřině může kdokoli z aktérů bitev udeřit a zasadit klíčový zásah. Čekají nás během této série znovu stovky ostrých střel z malé vzdálenosti kolem branky! Žádné nudné sporty, kde se stále blokují či jinak končí útočné akce. Guys disponují úžasným útokem, který je připraven vyrazit na steč hradeb Quijotes! Langthaler nemá mezi útočnými hvězdami v ideálním věku téměř konkurenci! Ba co víc.

  > > Dokončení

15. 6. 2013   I.AHL

Střet dvou obdivuhodných útoků!
Langthaler, Rubeš a Prášek vs Husákovci a Topol!

Finálová série bude též velkým a strhujícím soubojem dvou opravdu silných útoků! Na jedné straně Langthaler, Rubeš, Prášek, J. Kučera a Roubal a na druhé zejména úderné trio Pavel Husák, O. Husák a Topol! Všichni tito výborní útočníci dokázali být někdy či nyní jsou v TOP 10 bodování play off! Nejlepší střeleckou formu mají z této vytříbené společnosti Rubeš: 2 zápasy a 5 gólů a Topol: 5 zápasů a 8 gólů! Rubeš dokázal svou šikovností zostudit i obránce v extralize hokeje, ale právě v AHL je možné si užít jeho kousků v kžadém střídání, kdy díky 3 hráčům v poli a velikosti hřiště jsou zapovězeny nudné obranné pasti!

  > > Dokončení

12. 6. 2013   I.AHL

Quijotes jsou po roční pauze ve finále!
Famózní Pohl znovu zdeptal Loskota a spol

Utkání číslo 5 bylo strhující podívanou, jakých ve sportu moc nenajdete! Znovu jsme byli svědky min. 50 střel na každé ze stran a oba brankáři byli vystaveni neustálým atakům! Hráči dřeli v každém souboji, hráli tvrdě, ale nikoli záludně a dokázali udržet rozumnou míru tvrdosti. Nelahozeves naskočila kompletní, tedy včetně výtečného veterána Krčmáře a nemocného mladíka Hávy! Rytířům chyběl klíčový obránce Mára a kapitán Kohm.

  > > Dokončení

8. 6. 2013   I.AHL

V neděli od 19:00 pátá rozhodující bitva!
Unikátní souboj Loskota a Pohla v historickém klání!

  > > Dokončení


starší ->
Partneři kralupského hokejbalu

  AHL blahopřeje
Marek Sopr 27 let
Václav Doubek 39 let
Pavel Zíka 44 let
Pavel Zita 44 let

ZPĚV HAVRANŮ
hymna BLACK RAVENS
Přehrát

  I. AHL
Nejbližší zápasy

Aktuální výsledky
23.6. PG - MQ 5:2
18.6. MQ - PG 1:3
16.6. MQ - PG 4:10
9.6. NEL - MQ 3:6
2.6. CSKA - PG 4:6


20. 1. 2008