Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Pátek 19. dubna 2024   
 Diskuzní fórum

Hokejbal

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
Stare Colosseum
Autor:  Kolos
Datum:  03.05.2012 00:48:25
Panstvo, sou stiznosti na stary Colloseum v Lobecku! Bylo to prej na verejnym jednani mesta. Co prej s tim starym a mnohaletym Colloseem??? Zbourat? Vyhlasit za kralupskou pamatku??? Uz to prej objevili bezdomaci atd. Bude to tezka otazka, ale karty jsou uz na stole! Babo (Kohme) rad!

Re: Stare Colosseum
Autor:  pro Kolose
Datum:  03.05.2012 16:11:03
Už se na to někdo ptal tady :

http://www.kralupy.cz/forum/read.php?f=3&msg=44466

Re: Stare Colosseum
Autor:  Váca
Datum:  04.05.2012 14:17:30
No jo, starý dobrý koloseum. Tam se aspon nestalo, že se nedohrál zápas v prodloužení kvůli tomu, že recepční vypne světla...

Re: Stare Colosseum
Autor:  Jirka
Datum:  04.05.2012 14:27:19
jj starý dobrý .. i jina atmosfera dal sis pivko atd

Re: Stare Colosseum
Autor:  Langi
Datum:  04.05.2012 18:18:36
Váca: jo, ja pamatuju, ze tamnekdo vyhodil pojistky a večer se taky nehrálo, pač nebylo světlo :)

Re: Stare Colosseum
Autor:  Lord Belial
Datum:  04.05.2012 20:15:46
přesně tak, ja to taky pamatuji :) hold blbž halogeny :D
Ale taky se mi po koloseu stýská :)))

Re: Stare Colosseum
Autor:  Josef
Datum:  05.05.2012 15:19:51
Však se po sezoně muže klidně uskutečnit nějaký vzpomínkovej turnájek, jestli teda se dá ještě na tom hřišti hrát.

Re: Stare Colosseum
Autor:  Bobby
Datum:  06.05.2012 11:49:40
Věta: Už to prej objevili bezdomovci je trochu mimo mísu..

Ty dobytky jsme tam odtud vyhazovali již tak tři čtyři roky nazpátky.. a je o tom i pár telefonátů na MP. Kteří se s tím evidentně zabývali s vervou jim vlastní.. ;)

Re: Stare Colosseum
Autor:  Lord Belial
Datum:  07.05.2012 13:55:39
jenže dřív to byl snad jen jeden bezdák (truhlik), ale dnes už jich je tam prý víc, dlouho jsem tam nebyl, ale myslím, že to tam bude vypadat jak na skládce, na střídačce jako na ukrajinském WC ana hřišti jak na schodišti, takže si myslím, že tam se jentak nějaký zápas neuskuteční....

Re: Stare Colosseum
Autor:  Bojinda
Datum:  08.05.2012 16:30:42
No a proto jsme si upekli nové, krásné a kryté hřiště se sprchou :) Teď jen tam přilákat nové hráče, každej radši hraje florbal, krémové mizerný.

Re: Stare Colosseum
Autor:  xxx
Datum:  03.04.2013 16:49:34
Chátrá, rozpadá se a je tam bordel jako prase. Je to vaše, tak se vo to starejte.

Re: Stare Colosseum
Autor:  pro xxx
Datum:  05.04.2013 11:40:35
tak se do toho neser šašku hokejbal si videl možna tak z rychlíku.

Re: Stare Colosseum
Autor:  xxx
Datum:  05.04.2013 16:12:26
I kdybych ho viděl z rychlíku, tak to nemění nic na tom, že je tam bordel, a že se vo to nestaráte.

Re: Stare Colosseum
Autor:  Jari
Datum:  06.04.2013 05:33:00
Pro pána,paní XXXXX Tak to běž uklidit a je to ,proč to řešíš jantare....Je ti do toho akorát tak h....o
Mám rád blbečky co se ani nepředstaví jméném a pokud ano tak nějaký mrdárny jako xxx choc do p..e

Re: Stare Colosseum
Autor:  Langi
Datum:  06.04.2013 16:23:49
Jari, davam ti like :D

Re: Stare Colosseum
Autor:  ROBO
Datum:  07.04.2013 11:48:55
Tak ve zpravodaji píšou,že tam 15.3. odpoledne hořelo a shořela část mantinelů.Je mi z toho docela do breku,když si vzpomenu na těch XY hodin při budování.A i přesto,že mne Horee ujišťoval,že přesunem do haly se na \"staré Colosseum\" určitě nezapomene,tak výsledek je vidět.I na tom stavu v jakém je teď hráčská základna.Ale nemám právo kritizovat,nejsem již aktivním hráčem.Hodně štěstí AHL.

Re: Stare Colosseum
Autor:  Bary
Datum:  07.04.2013 20:47:19
Ano, nestaráme, nemáme na to kapacitu a hlavně i kdybychom se o to starali jako v dobách, kdy se na hřišti hrávalo, tak bychom stejně moc šancí udržet to v cajku neměli. To by tam musel někdo stát na stráži 24 hodin denně. Od té doby, co jsme to oplotili, tak se tam stejně pořád někdo probourával plotem a dělal tam všelijakej bordel a vandalismus. Když nám tam začali chrápat bezďáci, nikoho to nezajímalo. Městská policie nás akorát tak buzerovala za to, že parkujeme na trávě. Jděte se podívat, jestli je tam nějaká tráva teď, co tam jezdí davy na obědy do Piváče. Evidentně to nikomu nevadí. Takže asi tak k tomu, jak je možný něco uhlídat. Jinak letos plánujeme areál uklidit a předat do správy zpět městu. Skutečně již není v našich silách tam cokoliv ochraňovat, bych bychom třeba i chtěli.
Robo: Je potřeba si uvědomit, že je už zkrátka jiná doba. Ty slavné časy AHL (i mnoho přes 400 členů) a Kolosea (už své odsloužilo, nejvyužívanější hřiště v Kralupech) jsou již minulostí a tehdy k tomu těch XY hodin budování patřilo. Horee Tě mohl ujišťovat, ale myslím, že víš jak to je... :-) Myslím, že všichni, co AHL hráli, nezapomenou na ty staré časy. A rozhodně nemá cenu řešit ten přechod do haly. Tam nám vůbec nic nechybí, je to paráda. A ruku na srdce, obsypané Koloseum lidmi bylo v posledních letech jen na pár zápasů play-off, takže podobných argumentů bych se dvakrát nechytal.

Re: Stare Colosseum
Autor:  for Bary
Datum:  09.07.2013 19:08:20
Jak to dopadlo s tím předáním městu ?

Re: Stare Colosseum
Autor:  Lord Belial
Datum:  15.07.2013 13:49:58
v pátek na hřišti prý hořelo. Shořela bouda, kam se uklízely branky a prý to odnesly z části i mantinely...

Re: Stare Colosseum
Autor:  for Lord Belial
Datum:  13.08.2013 15:29:35
Dneska se šel vokolo a je to pěkně vohořelý. Starý Colosseum je v troskách.

Re: Stare Colosseum
Autor:  Langi
Datum:  13.08.2013 18:53:55
AHL je v troskách...

Re: Stare Colosseum
Autor:  Lord Belial
Datum:  14.08.2013 12:23:13
jj taky už jsem se tam byl podivat...
Spíš bych řekl: AHL už neexistuje

Re: Stare Colosseum
Autor:  Kamil
Datum:  15.08.2013 17:45:59
AHL je mrtvá ale v naších srcích bude žít navždy

Re: Stare Colosseum
Autor:  AHL
Datum:  16.08.2013 09:26:42
Jen se bojim že bude poslední článek s obrázkem Langiho ten poslední :-D

Re: Stare Colosseum
Autor:  Langi
Datum:  17.08.2013 13:51:54
to i ja...silena fotka :D

Re: Stare Colosseum
Autor:  xyz
Datum:  26.09.2013 14:39:06
Tak dneska jsem šel vokolo starýho kolosea a koukám - je úplně rozebraný - manťáky pryč, osvětlení pryč, oplocení pryč.

Re: Stare Colosseum
Autor:  Bary
Datum:  27.11.2013 11:03:14
Jj, fotka Langiho můžná bude poslední, páč se nemůžu dostat do správy webu a cokoliv měnit. Správce mi snad zareaguje, ale zatím to nevypadá a vstupní stránka pro administraci neexistuje. :-( Jinak předání Kolosea městu proběhlo se čtvrtročním zpožděním (ostatně jako všechno z naší strany poslední dobou), nicméně nutno podotknout, že to ovlivnily povodně a pak prázdniny. Město pak na to vlítlo a rozebralo to. Na detaily se mě neptejte, neznám je a s městem jsem nejednal. Každopádně jim asi došla trpělivost a bez nějakého avíza to tam zkrátka rozebrali. A je to dobře. Vždyť to tam bylo hrozný. Když jsme tam v září uklízeli ten bordel, tak to bylo fakt něco...

Re: Stare Colosseum
Autor:  MAT
Datum:  28.07.2014 15:23:32
Takhle vypadala montáž dětských herních atrakcí na bývalém Colosseu na přelomu července a srpna 2014. Montáž prováděla externí odborná firma...

http://mat-kpy.rajce.idnes.cz/Kralupy_-_Nove_detske_hriste_v_Lobecku/

Re: Stare Colosseum
Autor:  AHL
Datum:  01.09.2014 09:47:06
a furt tam čumí :-D

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: Stare Colosseum









TOPlist