Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Pátek 19. dubna 2024   
 Diskuzní fórum

Přestavba centra města

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
nic takového.
Autor:  jirka
Datum:  01.02.2005 17:11:13
Já si osobně myslím že stavět(přestavovat) hotel v centru je blbost.
Ještě ke všemu 50mil. korun.Vždyť za to by byly ty baráky dva a úplně nový. Pak ještě nevidím důvod proč zrovna stavět v centru radnici.TO JE TO TAK NUTNÉ??
Dle mého názoru si myslím, že by se těch 50mil.(nebo alespoň polovina) dalo investovat jinak a rozumněji a né je jen vyhodit z okna ven a úplně zbytečně.

Re: nic takového.
Autor:  jirka
Datum:  02.02.2005 07:23:29
To je sice pravda,ale každý kdo Kralupy zná a byl tu alespoň jednou tak ví a bude si pamatovat,že je to město komínů.To už nám nikdo neodepře ikdyž si zde radnice postaví nové "honosné" sídlo.
Když bych se měl vyjádřit k tomu parkovišti,tak k čemu by bylo?? Stejně by bylo za poplatek a lidi by stejně zde neparkovali.Stejným způsobem jako to nyní probíhá pod viaduktem, v Žižkově ulici nebo u kostela.Dříve tu bylo stále plno aut a nyní?Vše se to soustředí na parkoviště u nádraží, pošty a do přilehlých ulic.Nevím co je to za blbý trend ale přijde mi jako hloupost vybírat poplatky za to že někde nechám stát auto byť jen na půl hodiny. Vím, že to zavadí pomalu každé větší město, ale přijde mi to ubohé, jakoby ty poplatky "spásly" městskou pokladnu.
p.s.: jen chci poukázat na příspěvek od 0riana ktarý se mi velice líbil a myslím si že je to přesně řečeno.(forum : KRALUPY NAD VLTAVOU-diskuse k řešení náměstí=> )

Vemte rozum do hrsti!!!
Autor:  V.S.
Datum:  02.02.2005 07:26:57
S myšlenkou vybudovat náměstí v Kralupech plně souhlasím, jen se trochu děsím při čtení Kralupského zpravodaje jaký paskvil bude vystavěn. Nedokáži si plně představit kostel, osamocený Hotel Praha, Máj (šílená stavba) a celkově okolí náměstí. Vzhledem k nemalé investici osobně bych apeloval na vypracování studie případně více studií a následného projektu od architektů s možností využití jak Hotelu Praha tak i mimo něj. V jedné studii bych jim nechal volnou ruku s finančním stropem. Nerozumím jako občan Kralup proč se nevyužijí evropské či strukturální fondy? Od čeho jsme vstoupili do EU? Čím více peněz se sežene na projekt tím je větší možnost zakomponovat výstavbu náměstí do našeho města. Apeluji na Vás na zastupitele....zastupujete hlasy občanů města a podle něj by jste se měli rozhodnout.

Re: nic takového.
Autor:  winter
Datum:  28.02.2005 19:25:09
s náměstím taky souhlasím.Třeba pak Kralupy budou vypadat jako město.......

Re: návštěva
Autor:  Vítek
Datum:  02.03.2005 22:02:26
Vážení občané a radní!
Sleduji Vaše diskusní forum a dění ve Vašem městě.Nechci nikomu radit co má dělat,ale dovolím si podotknout,že v době svého mládí jsem působil na tzv.Stavbě mládeže 1960-61 .V r.2004 jsem po více jak 4O letech navštívil
Vaše město,a musím souhlasit s názorem mnoha kralupských občanů,že je
potřeba z Kralup udělat město.
Zdraví
Vítek

Re: návštěva
Autor:  jirka
Datum:  03.03.2005 16:53:00
TO: Vítek
Udělat město z Kralup??
To je docela zajímavá věta,ale upřímně, s těmito lidmi co jsou na radnici to opravdu nepůjde (nebo alespoň s většinou ne).
Měl jsem možnost být u jednání,kde se projednávala výstavba nových baráků.
MUSÍM ŘÍCT DĚS!!!!
na dopisy které jsou směřovány do rukou určitých lidí je odpovídáno způsobem........"rychle to napiš,okecej to,neodpověz a honem odešli".
Když se zamyslíte jen nad tím že i v této situaci jdou peníze do kapes zastupitelů, zaměstnanců úřadů a jejich rodinám (a že nejsou malé) tak to není zrovna dobrá vizitka.Kolik pak půjde do kapes peněz z toho jejich plánovaného nesmyslu (myslím tu přestavbu)?
Přál bych si proto aby ti co si tam nahoře hřejou zadky a pobírají za to jejich nic nedělání pro město a občany takový peníze jaký dostávaj, aby raději začli přemýšlet i o jiných lidech a ne jen o sobě a jak si pořádně narvat kapsu.
Příkladem je i pan "starosta".Někdo napíše nějaký článek a co udělá on??Jednoduše ho pomluví, napíše vulgární kritiku, a ještě řiká, že on je ten nej a snad by toho dotyčnýho i vyhodil, kdyby moch.
Jestli se to někomu nelíbí klidně mi řekněte svůj názor, já to snesu a jsem ochotnej i otom diskutovat...narozdíl od "našich" radních.

Re: návštěva
Autor:  Mat
Datum:  13.03.2005 00:15:21
To: Vítek
Myslíte, že z Kralup udělá město jedno náměstí nebo dům, byť s novou fasádou a velkou cedulí? Ale jděte. Město dělají lidé, kteří v něm žijí, a také zastupitelé. Problém je v tom, že současné vedení města je tak sebestředné, že se domnívá, že město patří jen jim a že tudíž mohou dělat, co chtějí. Jinak by je totiž zajímal názor spoluobčanů. Bohužel je začne zajímat až před volbami, a to zas bude slibů! V mezidobí to vypadá tak, občane, zvolil jsi mě, tak buď zticha. Já vím, co je pro tebe nejlepší. Až zas budu potřebovat zvolit, tak ti řeknu.
A jen tak na okraj, město, které bylo primárně vystavěno jako průmyslové, nikdy nebude vypadat jinak. Ty komíny k němu prostě patří. Už i Seifert to věděl...

Re: nic takového.
Autor:  Václav Gabriel
Datum:  13.03.2005 11:20:53
Zdravím Tě,
je jasné, že poplatky za parkování je nemravné. Ale je stejně nemravné když před lékárnu někdo ráno postaví auto s listeckem za oknem, že ho chce prodat a to auto tam stojí celý den a už tam pak není místo pro někoho kdo tam chce zastavit na pět minut, než se babička došourá pro léky- stasv před zavedením parkovného. Ono opravdu větši na těch aut tam stála celý den a majitele byli v Praze v práci, např.Zdraví Gabriel

Re: nic takového.
Autor:  jirka
Datum:  14.03.2005 18:31:47
jo pět minut.......to je hezký ale i za ně se nechá vyfásnout pokůtka.Když se de takhle do obchodu a mezitím se u auta objeví človíček od policie tak to není příjemný.A nezajímá je že tam to auto stojí jen pár minut.

Re: nic takového.
Autor:  káča
Datum:  11.06.2006 23:47:47
KRALUPY NEJSOU KRÁSNÉ MĚSTO...jak pravil J.SEIFERT !!!
tak proč to měnit nějakym hnusnym monstrem přímo ve středu kralup na nejfrekventovanějším místě...
a hlavně nevim kde na ot veme město peníze, když zastupitelstvo není ochotné opravit nebo dát novou fasádu stávajícím starším budovám!!!
aby to nedopadlo jako ve slavné trilogii SLUNCE, SENO......, kdy pracovníci JZD(v našem případě zastupitelstvo) rozdává po obyvatelích vasničky kýble s vápnem se slovy" MÁTE SI TO NABÍLIT TETA" !!!!

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: nic takového.









TOPlist