20. 4. 2013  

Petroniův pohár 2013

Srovnání týmů obou sérií!

  > > Dokončení

4. 3. 2013  

TV reportáž
NEL vs. MQ

Životní zápas Tomáše Tvrdíka v TV reportáže můžete shlédnout zde.

 

1. 11. 2011  

AKCE PRO ČLENY AHL

 


  Počítadlo:
.
14. 12. 2012   Kralupy-(I.AHL; Bary)

Holečkův pohár ve spárech Hromkoček
Juniorský vánoční turnaj předkrmem 18. ligové sezónyFoto - Hromkočky, vítěz 3. ročníku vánočního turnaje středních škol: Tomáš Roubal, David Kašpar, Jakub Mařík, Jakub Beswald, Jiří Minařík a Filip Štěrba (dole).

Třetí ročník hokejbalového vánočního turnaje středních škol pořádaného 8.12.2012 kralupským sdružením AHL je již minulostí a organizátorům i zúčastněným týmům opět zůstaly jen pozitivní vzpomínky. Pokaždé se jednalo o celodenní akci, neboť své síly změřilo celkem 8 přihlášených týmů a v nich přes padesát juniorů. Ani letošní ročník, který opět materiálně podpořil výrobce energetických nápojů a doplňků stravy BIG SHOCK!, nebyl výjimkou.

  > > Dokončení

1. 1. 2012   Kralupy-(MHL; Kohm)

Televizní reportáž z Vánočního turnaje
2. ročník Holečkova poháru středních škol

Prohlédněte si TV reportáž z 2. rončíku Vánočního turnaje, který se konal 17.12.2011. Video zde.

 

25. 12. 2011   I.MHL(AHL, Horee)

Holečkův pohár škol dobyl Černoch team!
Vrchota nejlepším v bodování s 18 body, nejlepším brankářem Černý!

V sobotu 17. prosince se utkaly ve 2. ročníku kluby ze středních škol, a to o pohár starosty města Kralup Petra Holečka! Znovu jsme byli svědky velmi zajímavých bojů 8 týmů, které nám nadělily opravdu velmi pěkné sportovní zážitky! Většina týmů již naskočila to tohoto klání loni, nyní však v obměněných sestavách! Kluby AHL tak znovu mohly netrpělivě vyhlížet velmi zajímavé talenty a lanařit je do svých řad!

  > > Dokončení

16. 12. 2011   Kralupy-(MHL, Horee)

2. ročník Poháru starosty Petra Holečka vypukne již zítra!

Zítra, v sobotu 17. prosince proběhne od 8:30 do 17 hodin na Kapitolu 2. ročník turnaje středních škol, a to o Pohár starosty města Petra Holečka! Hned 8 družin si to rozdá ve strhující hře, kde v každé vteřině utkání je možné spatřit zcela nenadálý výpad či protiútok na kteroukoli z branek a kde brankáři musí mít své lapačky a betony v neustálé permanenci a čekat úder odkudkoli! Těchto 8 odhodlaných protivníků bude zastupovat zejména střední školy z Kralup, Kladna a okolí! Je jasné, že turnaj znovu nabídne velké zážitky, mnoho krásný akcí a znovu se v něm ukážou nové talenty, které bychom brzy mohli vídat v II. či dokonce I. AHL! Vždyť v loňském ročníku řádili šikulové J. Kučera a Prášek a oba dnes patří mezi nejzářivější talenty I. AHL a dokonce jsou nyní oba mezi 5 nejlepšími I. AHL! Nechávají zak za sebou některé velké hvězdy historie AHL, jako mistra světa Střesku, či vicemistra světa Paliceho či mistra ČR Pavla Husáka!

  > > Dokončení

4. 1. 2011   Kralupy-(MHL; Horee)

TV reportáž z 1. ročníku Holečkova poháru středních škol!

Před vánoci proběhl 1. ročník turnaje středních škol, a to o pohár starosty města Kralup Petra Holečka! Byla zahájena nová epocha prestižních zápolení o krále středních škol, a to zejména Kralupska a Kladenska, ale též jiných škol. Nyní je pro Vás připraven televizní dokument, který mapuje příběhy, které se udály v tomto 1. ročníku! Uvidíte v něm hned několik krásných gólů, které bylo možné spatřit, a to přes to, že téměř všichni z hráčů 8 týmů nastoupili v této aréně poprvé v životě! Dokument nabídne hned několik rozhovorů s aktéry turnaje a též s prezidentem turnaje V. Kučerou či radním Špačkem.

  > > Dokončení

19. 12. 2010   Kralupy-(MHL; Topee, Horee)

Holečkův pohár škol drží Power Rangers!
Prášek vyhrál bodování, nejlepším brankářem byl Frolík!

V sobotu 18. prosince se uskutečnil 1. ročník turnaje středních škol, a to o pohár starosty města Kralup Petra Holečka! Mladé talenty z okolí Kralupska a Kladenska si vyzkoušely novou arénu nazvanou Kapitol, a to včetně časomíry. Mráz minus 10 stupňů odhodlané týmy vůbec nezastavil (v hale bylo kolem 0 stupňů, nicméně i přesto se připravuje vytápění Kapitolu, aby byl připraven i pro zhýčkané hráče). Po celou dobu turnaje se čekající týmy rozcvičovaly ve zbytku arény na dalších brankách a tak jsme si po většinu dne připadali jako ve vrcholovém středisku, kde se pod jednou střechou neustále a pečlivě trénuje, a to až na 6 brankách současně! Tedy současně hrálo hokejbal i 40 kluků! A pokud jste čekali rozpačitou úroveň způsobenou nezkušeností s touto arénou, pak jste byli pořádně na omylu.

  > > Dokončení

17. 12. 2010   Kralupy-(MHL; Topee, Horee)

Vánoční hokejbalový turnaj SŠ
Zítra svedou junioři z Kralup a Kladna boje
o pohár starosty Holečka!

V sobotu 18. prosince proběhne na Kapitolu (multifunkční hala na Zimním stadionu) 1. ročník Vánočního turnaje středních škol, a to o pohár starosty města Kralup Petra Holečka! Do turnaje se přihlásilo 6 týmů. Těchto 6 týmů bude zastupovat zejména tyto střední školy:

1. Střední odborné učiliště Kralupy;
2. Gymnázium v Kralupech;
3. Gymnázium v Kladně;
4. a další střední školy z okolí Kralupska a Kladenska.

  > > Dokončení

Partneři kralupského hokejbalu

  AHL blahopřeje
Roman Hranička 51 let
Miloš Pavelek 28 let
Lukáš Jednorožec 28 let
Jan Jednorožec 28 let
Jakub Kaprál 23 let

  I. MHL
Nejbližší zápasy
31.7. 0:00 PG - MQ

Aktuální výsledky

  Tabulka

  Kanadské bodování

20. 1. 2008