20. 4. 2013  

Petroniův pohár 2013

Srovnání týmů obou sérií!

  > > Dokončení

4. 3. 2013  

TV reportáž
NEL vs. MQ

Životní zápas Tomáše Tvrdíka v TV reportáže můžete shlédnout zde.

 

1. 11. 2011  

AKCE PRO ČLENY AHL

 


  Počítadlo:
.
7. 6. 2013   Kralupy-(I.AHL; Horee)

Klíčové bude je utnout hned na začátku!
Vojta famózní výkony, O. Husák standardně skvělý výkony!

Parádní hra I. AHL plná skvělých útočných momentů a neustálých ohrožení branky postupně odhaluje další zajímavou útočnou osobnost. David Topol krůček po krůčku směřuje do ideálních let pro vrcholné výkony, poctivě na sobě maká a na hřišti je to každým utkáním pořádně znát. Pakliže v loňském semifinále neměl proti Baráthovi ani bod, nyní je na výtečném 7. místě, když ve 4 utkáních nasbíral již dokonce 7 bodů! Navíc čtveřice z Guys před ním navíc odehrála 2 utkání předkola! Topol poslední dva měsíce několik dní v týdnu absolvuje náročné běhy a další prvky přípravy! Tímto poctivým přístupem míří obdivuhodně vzhůru! Pakliže nepoleví, čekejme do něj velké věci!

  > > Dokončení

1. 6. 2013   Kralupy-(I.AHL; Horee)

Guys jsou slabší než loni!
Nejsem se sebou spokojený! Čadek a Mařík jsou perfektní!

Výborný pohyb, houževnatost v soubojích, důsledná obrana a přehled o hře. To jsme od Rázky po 16 let zvyklí. Jenže poslední roky stále více přidává klíčové góly či nahrávky. Však také poslední roky tvoří s Palicem klíčové útočné duo útočných gard CSKA! Sám nyní není s výkonem spokojen. Potýká se zraněním. Jenže i tak vede produktivitu svého týmu a je s průměrem 1,5 na slušném 10. místě. Zítra jej čeká 5. rozhodující utkání a jistě bude chtít udělat vše, aby po utkání slavil. S těmito velkými bitvami má zkušeností hodně. Naskočil do většiny 5. rozhodujících utkání, které CSKA kdy hráli!

  > > Dokončení

31. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Horee)

Za letošní výkon chválím J. Rázku!
Mrzí mě nejvíce hloupé góly ve čtvrtém zápase!

Martin Baráth znovu dokazuje, že je stále v ideálním věku a že si proti němu nemůže být jistá žádná i z těch nejlepších družin! Guys jsou mladí, rychlí a navýsost talentovaní. Každý z hráčů sestavy Guys byl někdy v historii AHL do 6. místa v bodování základní části! Tímto se nemůže pochlubit žádný jiný útok historie. Navíc sestavu CSKA kosí zranění jako nikdy v historii (Palice, Čadek a Rázka). Navíc někteří hráči jako Prantl ponechávají své kamarády na pospas neutuchajícím útočným výpadům Guys. Navíc nováček Mařík nemá s boji play off žádné zkušenosti. A dále právě Mařík je bohužel jediným, kdo zatupuje dravé mládí (Vodička bohužel nastupovat nemůže).

  > > Dokončení

29. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Horee)

Největší radost mne dělá Láda Fencl!
S Jardou Rázkou se mi hraje skvěle!

Legendární útočník Palice je velkou postavou dějin této skvělé hry. Pokud se podíváme na nejlepší počiny od roku 1996 jako počet vítězství v Petronivoě poháru, průměr bodu na zápas v Petroniově poháru či účast v TOP 3 bodování v Petroniově poháru, tak zjistíme, že právě Palice je jediným útočníkem, který dokázal fenomenálního Loskota v těchto kritériích porazit či být těsně za ním! Například v TOP 3 bodování Petroniova poháru byl nemilosrdný střelec Palice dokonce 11 krát!

  > > Dokončení

26. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Bary)

Skvělí Guys odvrátili soupeřův mečbol
CSKA se mdlým výkonem připravilo o možný postup

Lobečská sborná mohla v tomto zápase slavit postup do finále, jenže to by se její hráči museli víc snažit. Pink Guys si od prvních vteřin zápasu šli tvrdě za svým cílem, tedy odvrátit vyřazení, a to se jim nakonec v dramatickém a chvílemi vypjatém zápase podařilo.Foto - Klíčovou roli ve vyrovnání série sehrál domácí Tomáš Prášek, který se zaskvěl skvělou individuální akcí v úvodu druhé třetiny a nakonec také přihrávkou na vítěznou branku zápasu. Po zásluze byl vyhlášen druhou hvězdou utkání.

  > > Dokončení

23. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Bary)

Mařík premiéru ozdobil hattrickem
Dirigent Palice poslal CSKA do vedení v sérii

Za stavu 1:1 na utkání se tradičně hrálo o druhý důležitý bod. V dosavadních dvou utkáních byli Pink Guys aktivnějším mužstvem a nejinak tomu bylo i v tomto zápase. Svého soupeře opět přestříleli, ale tentokrát si na brankáře CSKA nepřišli a góly padaly výhradně do jejich sítě.

Foto - Jakub Mařík nastoupil k prvnímu zápasu v Petroniově poháru a hned se blýskl třemi brankami. Po zásluze byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu.

  > > Dokončení

22. 5. 2013   I.AHL(Horee)

Jsme prostě nejlepší! Čáďa je skvělý hráč.
Palice? S takto tvořivým hráčem jsem nikdy nehrál!

Jaroslav Rázka (7xPP, letos 30 let) je skvělou ukázkou jak, postupem věku hráč dozrává k těm nejexkluzivnějším výkonům! Snad kyzy nyní říká, jak je možné, že Rázka takto výtečně hraje. Do nádherných bojů I. AHL plných mnoha nebezpečných střel, udatných soubojů a neustálých přečíslení vstoupil již v roce 1997! Od té doby dokázal posbírat téměř 300 bodů v základní části! Výtečně si rozumí se střelcem Palicem a právě tato útočná dvojice bude jistě táhnout legendy CSKA za jubilejním 10. Petroniovým pohárem! Jenže letos - ve 30 letech tento rychlý a houževnatý útočník prožil jasně nejlepší sezónu v historii!

  > > Dokončení

19. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Horee)

Radost mi udělalo první čisté konto Tvrdíka!
Černoch team uvidíme do dvou let v play off!

Sympaťák s velkou postavou a dobráckým úsměvem řídí obranu Nelahozevse již řadu let. Pokud ale na vteřinu ztratíte ostražitost, tak si s Jelínkem u hrazení připadáte jako v hmoždíři. Rána to jistě bude velká. Tím ale přínos Jelínka zdaleka nekončí. Dokáže i kličkou zostudit protihráče a rázem přesně vypálit pod břevno! Do bojů I. AHL vkročil v roce 2000 jako velký talent. V bodování se většinou umísťoval mezi 20 – 40. místem.

  > > Dokončení

18. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Horee)

Famózní Pohl zastavil nevídaný tlak!
Topol 4 góly odmítl vyřazení a vynutil 5. rozhodující zápas!

Utkání číslo 4 mělo korunovat postup fenomenálního Loskota do finálových bran! Jeho družina naskočila téměř v plné síle. Jen veterána Fouska nahradil další veterán Krčmář, který je ale rychlejší a má proklatě výbornou buly. Rytíři prostudovali video z utkání číslo 3, velmi ostře trénovali a s velkým napětím byli odhodláni vynutit si 5. rozhodující utkání.

Foto - Životní zápas Davida Topola měl oporu ve výkonu brankáře Vojty Pohla, který likvidoval jeden pokus soupeře za druhým. Jeho spoluhráči perfektně bránili a když se nelahozevští dostali přes obranný val, naráželi na připraveného brankáře.

  > > Dokončení

16. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Bary)

Pink Guys roztočili tornádo a série je srovnaná
CSKA prospalo první třetinu, v zápase jen sekundovalo

Lobečtí vstoupili do utkání zcela bez koncentrace, jakoby naivně očekávali, že bude pokračovat ospalé tempo ze zápasu předešlého. Toho ale hostující Guys tentokrát v sestavě s Tomášem Rubešem dokázali dokonale využít. Lobečtí odehráli jednu z nejhorších třetin za poslední roky a v podstatě nechali vzpomenout na jednozápasové propadáky ze semifinále a finále Petroniova poháru 2011.

Foto - Tomáš Roubal si v zápase připsal dvě branky, z nichž ta první byla vítězná. Byl na hřišti u pěti branek svého týmu a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.

  > > Dokončení


<- novější
starší ->
Partneři kralupského hokejbalu

  AHL blahopřeje
Martin Podskalský 30 let
Ladislav Brindzej 32 let

ZPĚV HAVRANŮ
hymna BLACK RAVENS
Přehrát

  I. AHL
Nejbližší zápasy

Aktuální výsledky
23.6. PG - MQ 5:2
18.6. MQ - PG 1:3
16.6. MQ - PG 4:10
9.6. NEL - MQ 3:6
2.6. CSKA - PG 4:6


20. 1. 2008