20. 4. 2013  

Petroniův pohár 2013

Srovnání týmů obou sérií!

  > > Dokončení

4. 3. 2013  

TV reportáž
NEL vs. MQ

Životní zápas Tomáše Tvrdíka v TV reportáže můžete shlédnout zde.

 

1. 11. 2011  

AKCE PRO ČLENY AHL

 


  Počítadlo:
.
7. 6. 2013   Kralupy-(I.AHL; Horee)

Klíčové bude je utnout hned na začátku!
Vojta famózní výkony, O. Husák standardně skvělý výkony!

Parádní hra I. AHL plná skvělých útočných momentů a neustálých ohrožení branky postupně odhaluje další zajímavou útočnou osobnost. David Topol krůček po krůčku směřuje do ideálních let pro vrcholné výkony, poctivě na sobě maká a na hřišti je to každým utkáním pořádně znát. Pakliže v loňském semifinále neměl proti Baráthovi ani bod, nyní je na výtečném 7. místě, když ve 4 utkáních nasbíral již dokonce 7 bodů! Navíc čtveřice z Guys před ním navíc odehrála 2 utkání předkola! Topol poslední dva měsíce několik dní v týdnu absolvuje náročné běhy a další prvky přípravy! Tímto poctivým přístupem míří obdivuhodně vzhůru! Pakliže nepoleví, čekejme do něj velké věci!

  > > Dokončení

1. 6. 2013   Kralupy-(I.AHL; Horee)

Guys jsou slabší než loni!
Nejsem se sebou spokojený! Čadek a Mařík jsou perfektní!

Výborný pohyb, houževnatost v soubojích, důsledná obrana a přehled o hře. To jsme od Rázky po 16 let zvyklí. Jenže poslední roky stále více přidává klíčové góly či nahrávky. Však také poslední roky tvoří s Palicem klíčové útočné duo útočných gard CSKA! Sám nyní není s výkonem spokojen. Potýká se zraněním. Jenže i tak vede produktivitu svého týmu a je s průměrem 1,5 na slušném 10. místě. Zítra jej čeká 5. rozhodující utkání a jistě bude chtít udělat vše, aby po utkání slavil. S těmito velkými bitvami má zkušeností hodně. Naskočil do většiny 5. rozhodujících utkání, které CSKA kdy hráli!

  > > Dokončení

31. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Horee)

Za letošní výkon chválím J. Rázku!
Mrzí mě nejvíce hloupé góly ve čtvrtém zápase!

Martin Baráth znovu dokazuje, že je stále v ideálním věku a že si proti němu nemůže být jistá žádná i z těch nejlepších družin! Guys jsou mladí, rychlí a navýsost talentovaní. Každý z hráčů sestavy Guys byl někdy v historii AHL do 6. místa v bodování základní části! Tímto se nemůže pochlubit žádný jiný útok historie. Navíc sestavu CSKA kosí zranění jako nikdy v historii (Palice, Čadek a Rázka). Navíc někteří hráči jako Prantl ponechávají své kamarády na pospas neutuchajícím útočným výpadům Guys. Navíc nováček Mařík nemá s boji play off žádné zkušenosti. A dále právě Mařík je bohužel jediným, kdo zatupuje dravé mládí (Vodička bohužel nastupovat nemůže).

  > > Dokončení

29. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Horee)

Největší radost mne dělá Láda Fencl!
S Jardou Rázkou se mi hraje skvěle!

Legendární útočník Palice je velkou postavou dějin této skvělé hry. Pokud se podíváme na nejlepší počiny od roku 1996 jako počet vítězství v Petronivoě poháru, průměr bodu na zápas v Petroniově poháru či účast v TOP 3 bodování v Petroniově poháru, tak zjistíme, že právě Palice je jediným útočníkem, který dokázal fenomenálního Loskota v těchto kritériích porazit či být těsně za ním! Například v TOP 3 bodování Petroniova poháru byl nemilosrdný střelec Palice dokonce 11 krát!

  > > Dokončení

26. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Bary)

Skvělí Guys odvrátili soupeřův mečbol
CSKA se mdlým výkonem připravilo o možný postup

Lobečská sborná mohla v tomto zápase slavit postup do finále, jenže to by se její hráči museli víc snažit. Pink Guys si od prvních vteřin zápasu šli tvrdě za svým cílem, tedy odvrátit vyřazení, a to se jim nakonec v dramatickém a chvílemi vypjatém zápase podařilo.Foto - Klíčovou roli ve vyrovnání série sehrál domácí Tomáš Prášek, který se zaskvěl skvělou individuální akcí v úvodu druhé třetiny a nakonec také přihrávkou na vítěznou branku zápasu. Po zásluze byl vyhlášen druhou hvězdou utkání.

  > > Dokončení

23. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Bary)

Mařík premiéru ozdobil hattrickem
Dirigent Palice poslal CSKA do vedení v sérii

Za stavu 1:1 na utkání se tradičně hrálo o druhý důležitý bod. V dosavadních dvou utkáních byli Pink Guys aktivnějším mužstvem a nejinak tomu bylo i v tomto zápase. Svého soupeře opět přestříleli, ale tentokrát si na brankáře CSKA nepřišli a góly padaly výhradně do jejich sítě.

Foto - Jakub Mařík nastoupil k prvnímu zápasu v Petroniově poháru a hned se blýskl třemi brankami. Po zásluze byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu.

  > > Dokončení

22. 5. 2013   I.AHL(Horee)

Jsme prostě nejlepší! Čáďa je skvělý hráč.
Palice? S takto tvořivým hráčem jsem nikdy nehrál!

Jaroslav Rázka (7xPP, letos 30 let) je skvělou ukázkou jak, postupem věku hráč dozrává k těm nejexkluzivnějším výkonům! Snad kyzy nyní říká, jak je možné, že Rázka takto výtečně hraje. Do nádherných bojů I. AHL plných mnoha nebezpečných střel, udatných soubojů a neustálých přečíslení vstoupil již v roce 1997! Od té doby dokázal posbírat téměř 300 bodů v základní části! Výtečně si rozumí se střelcem Palicem a právě tato útočná dvojice bude jistě táhnout legendy CSKA za jubilejním 10. Petroniovým pohárem! Jenže letos - ve 30 letech tento rychlý a houževnatý útočník prožil jasně nejlepší sezónu v historii!

  > > Dokončení

19. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Horee)

Radost mi udělalo první čisté konto Tvrdíka!
Černoch team uvidíme do dvou let v play off!

Sympaťák s velkou postavou a dobráckým úsměvem řídí obranu Nelahozevse již řadu let. Pokud ale na vteřinu ztratíte ostražitost, tak si s Jelínkem u hrazení připadáte jako v hmoždíři. Rána to jistě bude velká. Tím ale přínos Jelínka zdaleka nekončí. Dokáže i kličkou zostudit protihráče a rázem přesně vypálit pod břevno! Do bojů I. AHL vkročil v roce 2000 jako velký talent. V bodování se většinou umísťoval mezi 20 – 40. místem.

  > > Dokončení

18. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Horee)

Famózní Pohl zastavil nevídaný tlak!
Topol 4 góly odmítl vyřazení a vynutil 5. rozhodující zápas!

Utkání číslo 4 mělo korunovat postup fenomenálního Loskota do finálových bran! Jeho družina naskočila téměř v plné síle. Jen veterána Fouska nahradil další veterán Krčmář, který je ale rychlejší a má proklatě výbornou buly. Rytíři prostudovali video z utkání číslo 3, velmi ostře trénovali a s velkým napětím byli odhodláni vynutit si 5. rozhodující utkání.

Foto - Životní zápas Davida Topola měl oporu ve výkonu brankáře Vojty Pohla, který likvidoval jeden pokus soupeře za druhým. Jeho spoluhráči perfektně bránili a když se nelahozevští dostali přes obranný val, naráželi na připraveného brankáře.

  > > Dokončení

16. 5. 2013   Kralupy-(I.AHL; Bary)

Pink Guys roztočili tornádo a série je srovnaná
CSKA prospalo první třetinu, v zápase jen sekundovalo

Lobečtí vstoupili do utkání zcela bez koncentrace, jakoby naivně očekávali, že bude pokračovat ospalé tempo ze zápasu předešlého. Toho ale hostující Guys tentokrát v sestavě s Tomášem Rubešem dokázali dokonale využít. Lobečtí odehráli jednu z nejhorších třetin za poslední roky a v podstatě nechali vzpomenout na jednozápasové propadáky ze semifinále a finále Petroniova poháru 2011.

Foto - Tomáš Roubal si v zápase připsal dvě branky, z nichž ta první byla vítězná. Byl na hřišti u pěti branek svého týmu a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.

  > > Dokončení


<- novější
starší ->
Partneři kralupského hokejbalu

  AHL blahopřeje
Miroslav Maršoun 37 let
Petr Flégr 41 let
David Kolc 29 let

ZPĚV HAVRANŮ
hymna BLACK RAVENS
Přehrát

  I. AHL
Nejbližší zápasy

Aktuální výsledky
23.6. PG - MQ 5:2
18.6. MQ - PG 1:3
16.6. MQ - PG 4:10
9.6. NEL - MQ 3:6
2.6. CSKA - PG 4:6


20. 1. 2008